Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy mestruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petunia22 kérdése:

Lehetséges az, hogy mestruáció után egy héttel történjen a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Mestruációs vérzésem után 1 héttel pecsételő vérzésem van. Lehetek terhes mensi előtt levő aktusból? Az azt jelentené, hogy megjött, mégis babát várok. Mestruációm után 1 nappal a teszt negatív lett. Megcsináltam, mert azért reménykedtem.

2014. máj. 18. 23:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy írtad "szinte 0%", és hangsúlyozom, szinte. Természetesen az esély nem sok rá, de még akár mestruáció alatt is lehet peteérés. Ilyenkor leválik a méhnyálkahártyam, de rögtön regenerálódik az új. Tehát még mestruáció alatt is teherbe lehet esni, nem sok rá az esély, de nincs semmi kőbe vésve. Minden nőnek más a ciklusa, akár rendszeres, akár rendszertelen.
2014. máj. 19. 12:11
 12/19 anonim ***** válasza:

# 2

"mi a f.sért ba.snak az ilyen tudatlanok. ha komolyan egyedül az esetleges babát tudom sajnálni"


# 4

Tudod aki védekezik normálisan akkor nem kellene problémázni. Vagy annyira drága?:S


Kedves hozzászólók!


Mielőtt ítélkeztek valakin az álatala leírtak alapján, máskor legyetek olyan kedvesek és legalább próbáljátok meg értelmezni, amit írt!


Szerintetek ha valakinek negatív a terhességi tesztje, de azért csinálta meg, mert "azért reménykedik", akkor vajon szeretne gyereket, vagy nem?

2014. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy hormonális probléma áll fenn, ha menstruációkor van peteérés
2014. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
akárcsak akkor, ha a menstruáció után 1 héttel vérzik az ember...
2014. máj. 19. 13:33
 15/19 anonim ***** válasza:

Nos akkor: ha te mensi után is tesztelgetsz, akkor nagyon görcsösen akarod azt a terhességet. A szervezet ezt a görcsös akarást stresszként fogja fel, és stresszhelyzetben nehezebb teherbe esni. Nem lehetetlen, de sokkal nehezebb.

Szóval ha babát akarsz, inkább engedd el magad, ne görcsölj ennyire, mert pont ezzel gátolod.

2014. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen. Ez tény. De ismered a mondást? "Ne gondolj a fehér elefántra"
2014. máj. 19. 14:22
 17/19 anonim válasza:
100%

Nekem a menstruációm után 2 nappal lett pozitív a tesztem.Évek óta próbálkoztunk és csak az után fogant meg a baba hogy úgy gondoltam ha már nem lesz baba akkor veszek magamnak kutyát.Talán én is görcsösen akartam azért nem sikerült.a teszt után 1 héttel mentem orvoshoz,azt mondta hogy már 11 hetes a baba és 40 mm-es,pedig nem voltak tüneteim.

Barátnőm és még sokan mások az Aviva tornának köszönhetik a babájukat.Sok sikert :-)

2014. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Menstruáció utána nincs a méh felépülve, szóval 0%az esély.

Fizikai képtelenség.

A menstruáció utána kb 7-10 nap száraz időszak következik attól függ, hogy 28 vagy pl 33 napos, de rendszeres ciklusa van valakinek.

A következő 7 napban még mindig kicsi az esély, ekkor fehéres folyás tapasztalható, míg a peteéréshez közelítve- a következő menstruáció előtti 14. napon áttetsző, nyúlós a két ujj között is megkapszkodó nyák jelzi, hogy peteérés illetve ovu van, ekkor kell próbálkozni de itt sem 99% az esély a terhességre sajnos.

2014. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A petesejt max 12-24 órán át él, addig lehet megtermékenyíteni, a sperma sem él 5 napot ez legenda, max 3, de inkább csak 48 óra az élettartam addigra kifárad a fele elpusztul, mert deformált, és nem is alkalmas megtermékenyítésre, ha amíg felúsznak a petevezetőben és ott a pete akkor lehet belőle kisbaba, egyébként nem.
2014. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!