Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy mestruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petunia22 kérdése:

Lehetséges az, hogy mestruáció után egy héttel történjen a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Mestruációs vérzésem után 1 héttel pecsételő vérzésem van. Lehetek terhes mensi előtt levő aktusból? Az azt jelentené, hogy megjött, mégis babát várok. Mestruációm után 1 nappal a teszt negatív lett. Megcsináltam, mert azért reménykedtem.

2014. máj. 18. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
csak azért nem írok valami vicceset, mert komojnak tűnik a kérdés
2014. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
mi a f.sért ba.snak az ilyen tudatlanok. ha komolyan egyedül az esetleges babát tudom sajnálni
2014. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nah, akkor felvilágosítanál, ha már te ilyen okos vagy?
2014. máj. 19. 00:03
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Tudod aki védekezik normálisan akkor nem kellene problémázni. Vagy annyira drága?:S
2014. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az eszedbe sem jut, hogy valaki szeretne gyereket. Vagy ne adj isten, akár a gyermekének egy kistestvért! Ha nem értesz a témához, ne szólj hozzá, szépen megkérlek!
2014. máj. 19. 00:10
 6/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg, ha már a tudatlanságról va szó... Ugyebár a mestruáció a méhnyálkahártya leválása. Mivel a megtermékenyített petesejt ebbe ágyazódik be, ha leválik (magyarul megjön), akkor elméletileg nem lehetsz terhes. Viszont, ha a peteérés egybeesik a mestruáció első napjával, akkor leválik ugyan, de a petesejtnek még pár napba telik, mire célba ér, ahol beágyazódna. Így szól tudtommal az elmélet. Viszont sajnos a gyakorlatot nem tudom és reméltem van, itt valaki, akinek van akár tapasztalata, vagy bármi fogalma erről. Vagy esetleg ki tud javítani,ha rosszul tudom.
2014. máj. 19. 00:30
 7/19 anonim ***** válasza:
Elvileg van rá esély, de minimális. Próbálkozzatok még. :)
2014. máj. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez a görcsös akarás sose jó...

Egyébként Murphy-törvénye alapján: kizárt, hogy terhes vagy. (Ha nem akarnád az lennél.)

2014. máj. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az kizárt dolog mert nem tudom
2014. máj. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A női ciklus 28 napból áll.


1. nap az, amikor megjön és kb. az 5-6. napig tart

Ekkor leválik a méh nyálkahártyája, azért mert nem termékenyültél meg.


Ilyenkor szinte 0% az esély, hogy terhes légy, mert nincs pete, amit meg lehetne termékenyiteni. Mensi előrtti szexből sem lehetsz terhes, mert mensi előtt nincs életképes pete a szervezetedben, emiatt indul meg a kilökődés.


Ciklus 6. napjától kezd érni a pete és kb. a 14. napon vagy fogamzásképes.


A férfi sperma 5-7 napot is megél a szervezetedben, igy, ha szeretnétek babát, menzesz elmúltával a 3-4. naptól érdemes akciózni 2 naponta (ennyi kell, hogy erős seprmiumok termelődjenek)


Ha megtermékenyültél, akkor akkor a szex után kb. 7-9. nap a beágyazódás, ekkor vándorol az embrió az anyaméh felé. Nem érzel semmit, nincsenek tünetek, mert még csak lebeg a semmiben.


Utána beágyazódik (ehet vérzés) és újabb 2-3 nap múlva kezd annyi hormont termelni, amitől lehet hányingered, mellfeszülésed, satöbbi.


Ekkor érdemes tesztelni. Ez kb a menzesz megjövetelének időpontja. Előtte nem érdemes tesztelni, mert ha van is baba, még nincs annyi hormon a szervezetedben, hoyg kimutassa a teszt.


Tehát a kérdésedre ennek fényében a válaszom az, hogy kizárt dolog, hogy terhes légy :)


Nagyvonalakban pedig (+/- 1-2 nap eltérés lehet)

0-6. napig menzeszelsz

7-14. napig fogamzásképes vagy

15. nap fogamzás

16-24. nap beágyazódás

24. naptól kimutathatja már a teszt! :)

2014. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!