Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egyetlen lánynak sem tetszem?

Figyelt kérdés

190cm magas vagyok és vékony,szálkás alkatú(kb.82kg),barna hajjal és barna szemmel.

Úgy tapasztaltam,hogy az alacsonyabb,sokkal izmosabb fiúk jönnek be nekik és nagyon fontos pl.az is,hogy kék vagy zöld szemű legyen a barátjuk.


2014. máj. 17. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Üdv a XXI. Században,itt már csak a külső számít (csak!!!)
2014. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is észre vettem.
2014. máj. 17. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van olyan srác akinek barna haja és szeme van, és még csak nem is izmos, és tetszik, de nem a szeme/haja vagy épp magassága, izomzata miatt, hanem mert szép arca van, és szerintem a legtöbb lényegnél ez a fontos.
2014. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
-lényegnél +lánynál :D
2014. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Ezek a megfigyelések :DDD


Szar megfigyelő vagy, azért nincs nőd!!!

2014. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy idealja, es altalaban mindenkinek az ahhoz hasonlo szemelyek jonnek be.

Nekem pl a magas, testes, barna haju pasik jonnek be.

De volt mar ra pelda, hogy alacsony szoke pasi tetszett, es az arca miatt.

2014. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ki van csukva, hogy egy lánynak sem tetszenél :)
2014. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom igazából,mert én is hasonlóan érzek mint ahogy Te.De tudom magamról,hogy nem nézek ki rosszul,csak hát így hogy egy lány sem érdeklődik felém,így nem tudom mit gondoljak igazából...

22/F

2014. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van olyan aki érdeklődik irántad. Ahogy leírtad magad, az egyáltalán nem rossz, sőt. Én például magasabb vagyok az átlagnál, úgyhogy eleve a magas fiúk jönnek be (félreértés elkerülése végett lány vagyok:D), plusz jobb szeretem a sötét hajat. De ahogy ezt már előttem valaki megírta, mindenkinek megvan a maga szépségideálja. Szerintem nagyon sok múlik az ember viselkedésén is (pl. legyen humora). De az is számít, hogy olyan ruhákat hordasz e amik kiemelik az előnyeidet.:)
2014. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia, a leírtakból szerintem nem kéne, hogy aggódj. Pl az én esetemben, ahogy elképzellek pont az esetem vagy. Persze sok múlik, a viselkedéseden a kisugárzásodon. Ennyi információ nekem nem elég ahhoz, hogy rájöjjek mi lehet a gond amiért így érzel. De én még mindig azt a nézetet vallom, hogy a fiuknak kéne kezdeményezni. Szóval, ha tetszik egy lány akkor írj rá, keresd a társaságát. Én nem értek azzal egyet, hogy a lányok kezdeményezzenek. Szóval mit gondolsz?
2014. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!