Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A görbe alapján meg kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A görbe alapján meg kellene jönnie, nem? Görbe lenn.

Figyelt kérdés

Leesett a hőm a ciklusom vége felé 4 tizeddel, de még mindig nem jön meg. Lehetek ilyenkor terhes vagy csak késik?


[link]


2014. ápr. 25. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50-50%
2014. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, a görbe alapján már tegnap meg kellett volna jönnie.
2014. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Viszont azt nézem, hogy a peteérésed a 17. nap volt... akkor mára várhatod.... De hogy akkor miért esett le a hőd korábban....? Az passz...
2014. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem értem, máskor már 2. vagy legkésőbb 3. napon megjött, mikor leesett a hőm. Most meg ... ennyit a bomba biztos ciklusomról ...
2014. ápr. 25. 09:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban viszont 12 napos volt az ovulácó utáni fázis. Akkor ezek szerint ez nem mindegyik ciklusban ugyanannyi? Lehet egyszer több vagy kevesebb?
2014. ápr. 25. 09:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt a múlt havi görbém [link]
2014. ápr. 25. 09:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... annak többnyire 14 naposnak kellene lennie (de lehet, én tudom, rosszul...)...


Viszont: görbét ritkán csinálnak azért, mert valaki felkészülten tervez babát (ha ez nálad így van, elismerésem...), többnyire azok szoktak, akiknél valami miatt nem jön össze...


Ebben az esetben nálad lehet, a sárgatest hormon termelődéssel valami nem OK... peteérésed gyönyörűen látszik, de lehet, valami miatt hamarabb válik le a nyálkahártya.

2014. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megjött péntek délután ... én azt olvastam, hogy 10-16 nap közt a normális a peteérés utáni fázis, hogy ekkor van minden erendben, nem kell 14 napnak lennie ... előző ciklusban pl. 12 nap volt
2014. ápr. 27. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, én tudom rosszul, de úgy tudom, hogy az ösztrogén fázis hossza változó, a luteális fázis állandó.


[link]

[link]



Ez pedig egy tanulmány...


Női ciklus a 25. oldaltól, luteális fázis a 30. oldalon.


[link]

2014. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 28. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!