Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt ovulávi...

Szerintetek mikor volt ovulávió a görbe alapján? Szerintem rosszul jelölte be, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 3. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid? Szerintem is 16. napon volt ovud.
2013. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok: bár a tojás nyák meg ugye inkább előtte volt. Inkább azt mondom, hogy akkor volt mikor a tojásnyák volt.
2013. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

27 naposak a ciklusaim, eddig mindig a 15. napon volt ovum, s a foll. fázis mindig 36,2-36,3 között mozgott, s a luteális pedig sosem esett vissza 36,6 alá. A t.nyák mindig az ovu előtti a napon szokott lenni.

Eddig fájdalmam se volt, de most 3 napon is volt, nem tudom mi lehetett, abban reménykedem h 16-17. napon volt ovu, mert ha a rendszer jól jelölte be, akkor lekéstük a dolgot.

2013. júl. 3. 20:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: A t.nyák mindig az ovu előtti 4 napon szokott lenni (minden nap)
2013. júl. 3. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
16. napra tenném a görbe alapján.
2013. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes görbe. Szerintem elindult a tüszőrepedés az első emelkedésnél (hacsak más tényező nem befolyásolta a hődet), viszont valami történhetett vele. És szerintem volt még egy domináns tüsződ, ami megérett és megrepedt, és az lehetett a 16-17 nap környékén. Kérdés, hogy most fent marad-e még a hőd.


Az ilyenekből szokott 2 petéjű ikerpár születni, csak azt nem lehet látni, mert az első tüszőrepedés után sem esik vissza a hő, így a második nem látszik.

2013. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: A hő akkor emelkedik meg, ha a tüsző helyén kialakult sárgatest progeszteront termel. Olyan nincs, hogy félig megreped, meg elindul vmi, de a hő felmegy. Ez hülyeség, már ne is haragudj.
2013. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó, igazad van, rosszul fogalmaztam, de tüszőrepedés után történhetett vele valami, hiszen valamitől visszaesett a hormontermelés.
2013. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem esett vissza semmi, meg sem volt.

Az első emelkedésnél még nem volt tüszőrepedése, csak a másodiknál.

Ekkora ingadozás simán belefér a follikuláris szakaszba. Semmi jelentősége nincsen.

2013. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti több domináns tüszőm is volt, s én is gondoltam erre, csak akkor nem kellett volna leesnie, mert olyan ugy-e nem lehet h azért jött le megint a hő h tudjon a második tüsző is megrepedni..?

Amúgy ez a görbe egy missed ab utáni első peteéréses ciklus (az elsőnél nem volt ovuláció, még nem állítódott vissza a működés a petefészkekben)

Elég erős fájdalmaim is voltak 3 napig az egyik oldalon. Én is remélem h 16.-án volt ténylegesen a tüszőrepedés, mert akkor esélyünk is lehet.

2013. júl. 4. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!