Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezgeti mindenki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgeti mindenki azt tőlem, hogy van-e barátom?

Figyelt kérdés

Már piszkosul idegesít, hogy körülöttem minden lány el van foglalva a fiúkkal, én meg itt állok 18 évesen bármiféle magánélet nélkül, és így is kényes téma, hogy nem kellek senkinek, de mindemellé ha tízen nem kérdezik meg, akkor semennyien sem. Miért kell folyton ezt kérdezni? Főleg akkor szokott ez kijönni amikor a a barátnőimmel elmegyünk beülni valahová, nekik jön a téma, hogy ezzel meg azzal voltak múlt hétvégén, és akkor jövök én, aki iránt senki sem érdeklődik - az okát persze nem értem, nem is fogom soha... Rohadtul elegem van már ebből, mit csináljak hogy ne faggatózzon mindenki?

18L


2014. márc. 30. 16:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És akkor persze jön az is, hogy szűz vagyok-e, még a saját szüleim is ezzel nyaggatnak, és már kikészülök ettől. Ez komolyan ennyire lényeges mindenkinek, hogy velem foglalkozzon? Így is borzalmasan érzem magam, nem kell még fokozni is. Legszívesebben leütném az összes nyomorékot aki ezt meg meri kérdezni.
2014. márc. 30. 16:14
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem csak pusztán kíváncsiságból kérdezik,nem azért,hogy baszogassanak vele. Ha ez annyira zavar, mondd meg nekik,hogy ne kérdezgessék,majd szólsz ha lesz.Amúgy,hogy ne kérdezgessék szerezz egy pasit :)
2014. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan szerezzek? Kezdeményeztem már én, de semmi, csak mosolyognak egyet, aztán meg szó nélkül otthagynak. Talán túl átlagos vagyok, vagy idegesítő, mit tudom én, már nem keresem az okát.
2014. márc. 30. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiszti.


Mondd meg a barátnőidnek, hogy ne kérdezgessenek, majd szólsz, ha lesz valaki.

2014. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellékállásban vállalok barát szerepet, ebbe bele tartozik közösségi oldalakon bejelölés és kapcsolat beállítása, közös képek készítése, társasági megjelenés, illetve igény szerinti közös programok. A díjazás megegyezés kérdése.
2014. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már mondtam, de attól még ott van az a furcsa tekintet, ahogy rám néznek, mint egy prűd lányra.
2014. márc. 30. 16:28
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Nincs nekem erre pénzem. :D
2014. márc. 30. 16:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez a bajom nekem is,sokáig velem is ezt csinálták,sőt a mai napig ez van,de már kezdik lassacskán elfogadni a helyzetet,ahányszor elmagyarázom nekik a helyzetet.Tudom milyen érzés,k**va sz*r és még olyan mintha beléd is rúgnának,mikor nincs elég bajod neked is vele.Én sem tudom ez hogy van vagy miért,de úgy vettem észre kb. soha nem fogják abbahagyni ezt...

22/F

2014. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen érdeklődnek utánad.

Neked azért kényelmetlen, mert nincs mit mondanod.

Irigykedsz rájuk és szégyelled magad.


Ennyi az egész.

Nem a barátnőid az okai a sikertelenségednek szerintem.

2014. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Irigység is benne van, egy kis tehetetlenség érzet is, de az is, hogy nekem nincs mit mondanom. Kellemetlen.


És egyébként meg ki mondta, hogy ők az okai? Senki. Én csak nem szeretném, hogy kérdezgessenek.

2014. márc. 30. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!