Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagad dolgokat? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagad dolgokat? És miért filléreskedik? Normális ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Hirtelen pakoltam össze, bár régóta éreztük hogy ez nem működik. A mosógépben ott maradt a szennyesem, gondoltam csak lesz benne annyi, hogy utoljára kimossa, és majd visszaadja. (tudom, nem kötelessége, de ennyi emberséget kinéztem volna belőle).

Keresek néhány dolgot, amiket ő letagad... Na mármost, ha nincs itt a szüleimnél, akkor csak nála lehet. Letagadja, meg nem akar odaadni pár ezer forintos dolgokat...

Nincs semmi közös vagyonunk, albérletben laktunk, nincs min egyezkedni.

Csak azokat szeretném elhozni, amiket odavittem... nem nagy tételek..pl utazótáska, mobiltelefon, pár ruha.

Szüleim vettek még dolgokat, plusz adtak is, azokat nem kérem vissza. (ágy, kanapé + 2 fotel, tűzhely, étkészlet stb.)


Nyilván ha nem adja vissza a dolgaimat, kénytelen leszek venni helyettük újat. De azt gondoltam, egy felnőtt emberrel éltem együtt... nem egy óvodással :(


2014. márc. 29. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van még kulcsod? Akkor menj vissza és vidd el.

Kinek a nevén van az albérlet?

2014. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ő nevén, de együtt költöztünk oda. Van kulcsom, de mikor eljöttem azóta nem voltam ott. Mikor fb-on kértem, hogy készítse össze a dolgaimat, és átmennék ha otthon van, azt mondta zárat cserélt. (A tulajt nem érdekli, nem jár(t) a nyakunkra...Írt hogy mennyi a fizetnivaló..kifizettük és ennyi)
2014. márc. 29. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem jogos amit csinál, de valahol őt is meg lehet érteni. Egyik napról a másikra elrohansz, az se túl emberséges, neki meg ott marad minden fizetnivaló egyedül... de még a koszos ruhádat utoljára kimosattad volna vele :D Gondolom dühében megfogta és kihajította.
2014. márc. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ameddig nála vannak a dolgaid, van reménye, hogy visszatérsz. Hirtelen elpakolást jobb lett volna megelőzi egy kiadós beszélgetés, így (talán) tisztázatlan számára pár dolog.

Ha olyan nagyobb dolgokat nem akarsz elhozni, mint tűzhely, kanapé, akkor én nem biztos, hogy nagyon ragaszkodnék pár ruhához.

Nem normális, hogy nem adja vissza, de az sem igazán, hogy csak úgy hirtelenjében összepakolsz, és ott hagyod.

Hagynám, nem hívnám, nem írnék neki. Vagy visszaadja, vagy nem. De nem cirkuszolnék.

2014. márc. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okom volt eljönni, és igazából ő sem kérte, hogy maradjak.
2014. ápr. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!