Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül, valamelyest boldogan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Egyedül, valamelyest boldogan le lehet élni az életet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindjárt jön 1-2 ember azzal a mondattal, hogy az ember "társas lény" de ebben én már nem hiszek. Azt akarom, hogy egyedül, valamelyest boldogan éljem le az életemet, és hogy semmiben se szenvedjek hiányt. Azt nem tudom, hogy, hogy és meddig fogok élni, mert ugyebár nem pozitív dolog mikor az ember egyedül van, de ha társaságban vagyok akkor nem igazán érzem egyedül magam, tehát problem solved.
2014. márc. 29. 22:40
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat, és a biztatást. :) Az erő és kitartás már meg van, csak hiányzik az a bizonyos "kezdő rúgás" ami adna egy kis löketet.
2014. márc. 31. 07:48
 32/33 Költőnő? ***** válasza:

Milyen kezdőrúgásra gondolsz?

Sajnos, ha még nem teszed ezeket, vissza kell vonjam az én dícsérő szavaim :(

2014. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy már a dolog folyamatban van, csak elég lassú. :D Így értettem, meg hát önmagában is nagyon nehéz munkát találni, és ezért is próbálok jelentkezni tanfolyamokra, hogy minél nagyobb esélyem legyen elhelyezkedni. Most is leraktam a targoncás vizsgát (OKJ-s) csak 1 gond van vele... nincs hozzá (elég) gyakorlati tapasztalatom (meg akikkel voltam a többségnek se), és így nem igazán akaródznak felvenni sehova sem.
2014. márc. 31. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!