Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül, valamelyest boldogan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Egyedül, valamelyest boldogan le lehet élni az életet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindjárt jön 1-2 ember azzal a mondattal, hogy az ember "társas lény" de ebben én már nem hiszek. Azt akarom, hogy egyedül, valamelyest boldogan éljem le az életemet, és hogy semmiben se szenvedjek hiányt. Azt nem tudom, hogy, hogy és meddig fogok élni, mert ugyebár nem pozitív dolog mikor az ember egyedül van, de ha társaságban vagyok akkor nem igazán érzem egyedül magam, tehát problem solved.
2014. márc. 29. 22:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
persze, hogy le lehet, csak akkor úgy kell alakítanod, és tervezned.
2014. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Megértem, ha most ilyen időszakod van, de tudod te is, hogy egy dolog a biztos, illetve kettő: a változás és a halál. Szóval addig változol, míg nem egy nap meghalsz. A vltozás pedig jócskán hozhat még teljesen más felfogást is e téren. De lehetséges, hogy tényleg összejön ez a vágyad. Azt tedd, amit a szíved diktál.
2014. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%

34 évből 33-at sikerült így leélni :) Szóval sima ügy :)


Relative boldog vagyok, szóval nincs okom panaszkodni

nők miatt :)

2014. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
20%
Le lehet, de minek ha úgy is felkelhetsz h punci szaga van a kezednek :D
2014. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ha nagyjából mindened megvan, akkor szerintem nem lehetetlen.
2014. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Úgy lesz.
2014. márc. 29. 22:43
 7/33 anonim ***** válasza:
leélni nem lehet. csak egy ideig el éldegélni. aztán jön a letargia, hogy nincs senkid.
2014. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A p unci dolog annyira nem izgat. (Nem arról van szó, hogy meleg lennék, mert a nőkhöz vonzódok, de úgy kifejezetten, a szüzességem hidegen hagy) Akinek van nője, legyen boldog vele úgy, én meg így leszek boldog.
2014. márc. 29. 22:45
 9/33 viktorvarga ***** válasza:
nem egyszerű dolog ez,válasz sincs rá eggyértelműen szerintem.nem rossz az egyedül lét sem.de a másiknak is van előnye hátránya.szerintem egy barátttal joban érzi magát az ember mint egy feleséggel:)
2014. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
A letargián már túl vagyok. Sikerült felülkerekednem rajta, és másként nézem a világot azóta.
2014. márc. 29. 22:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!