Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül, valamelyest boldogan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Egyedül, valamelyest boldogan le lehet élni az életet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindjárt jön 1-2 ember azzal a mondattal, hogy az ember "társas lény" de ebben én már nem hiszek. Azt akarom, hogy egyedül, valamelyest boldogan éljem le az életemet, és hogy semmiben se szenvedjek hiányt. Azt nem tudom, hogy, hogy és meddig fogok élni, mert ugyebár nem pozitív dolog mikor az ember egyedül van, de ha társaságban vagyok akkor nem igazán érzem egyedül magam, tehát problem solved.
2014. márc. 29. 22:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
20%
Ha boldog lennél nem itt nyavalyognál, hogy lehetsz-e boldog...
2014. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem nyavalygok szerintem, csak kifejtettem a gondolataimat, és a hozzászólásokra válaszolok.
2014. márc. 29. 22:51
 13/33 Noydra ***** válasza:

Ez csak elnyomás.

Azt hiszed lehetsz boldog, itt is a megerősítésre vársz.

De örökké nem folythatod el.

2014. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem várok senkitől se megerősítést, csak érdekel, hogy milyen hatást vált ki az emberektől az ilyen fajta gondolkodás, és hogy van-e rajtam kívül, még hasonló hozzáállású ember.
2014. márc. 29. 22:54
 15/33 anonim ***** válasza:
Le lehet! Boldogság meg nem azon múlik, hogy van e barátnőd vagy nincs.
2014. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Le, meghalni se a pároddal fogsz nagyobb eséllyel, az élet csak arra van, hogy elfoglald magad esetleg valamit tegyél is közben, szóval amíg van mi lefoglaljon, boldog tudsz lenni.
2014. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Menni fog az elfojtása attól függetlenül, hogy ez mennyire befolyásolja majd a későbbieknek az élettartamomat.
2014. márc. 29. 22:56
 18/33 A kérdező kommentje:
Tudom, és ezért is próbálok mindent megtenni, hogy a későbbiekben is boldog legyek. Tök mind1 meddig élek csak boldog akarok lenni egyedül.
2014. márc. 29. 23:01
 19/33 Noydra ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ha kételkedsz a boldogságodban egyedül, miért az elnyomásra pazarlod az erődet, miért nem arra, hogy ne légy egyedül?


Az egyiket biztos, hogy egész életeden keresztül kell csinálnod.

A másikat nem biztos...

2014. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
A magányos emberek között több az öngyilkos, gondolkozz el ezen.
2014. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!