Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül, valamelyest boldogan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Egyedül, valamelyest boldogan le lehet élni az életet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindjárt jön 1-2 ember azzal a mondattal, hogy az ember "társas lény" de ebben én már nem hiszek. Azt akarom, hogy egyedül, valamelyest boldogan éljem le az életemet, és hogy semmiben se szenvedjek hiányt. Azt nem tudom, hogy, hogy és meddig fogok élni, mert ugyebár nem pozitív dolog mikor az ember egyedül van, de ha társaságban vagyok akkor nem igazán érzem egyedül magam, tehát problem solved.
2014. márc. 29. 22:40
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok változtatni magamon, és így egy másik utat választottam amivel boldoggá tehetem magam. Az öngyilkosságon már többször is megfordult a fejemben, de erősebbnek bizonyultam nála mert még mindig itt vagyok. Ezen meg te gondolkodj el.
2014. márc. 29. 23:31
 22/33 A kérdező kommentje:
Én erősebbnek érzem magamat annál, hogy öngyilkos legyek, de gyengébbnek, hogy változtassak a hozzáállásomon, így hát választottam egy köztes utat.
2014. márc. 29. 23:34
 23/33 Költőnő? ***** válasza:
Az "akaromban" nekem van egy görcs, így ebben a formában sztem kizárt. Amúgy miért ne, de görcsösen nem hinném. Ahogy görcsben nem lehet párt találni, úgy egyedül se lehet boldogan létezni benne sztem .
2014. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Értem mit akarsz mondani utolsó, és épp ezért akarnám/akarom megteremteni magamnak azt a környezetet, amely után már nem fogok görcsölni, és talán akkor lehet még el is kezdek szemléletet váltani, de ez még a jövő zenéje ahogy érzem.
2014. márc. 29. 23:39
 25/33 anonim ***** válasza:

"Az öngyilkosságon már többször is megfordult a fejemben, de erősebbnek bizonyultam nála mert még mindig itt vagyok. Ezen meg te gondolkodj el."


Zseniális. Az, hogy még az öngyilkossághoz is gyáva nem azt jelenti, hogy boldog vagy. Boldog ember nincsenek öngyilkos gondolatai...


Most sem vagyok boldog és idővel a magány egyre jobban fel fog emészteni. Csak rosszabb lesz :)

2014. márc. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Pont ez miatt próbálok mindent megteremteni magamnak szépen-lassan ami boldoggá tesz/boldoggá fog tenni, és nem fogok engedni többé az öngyilkos gondolatoknak pont ez miatt. Annál kicsit azért többre tartom magam annál, hogy öngyilkos legyek. :)
2014. márc. 30. 03:11
 27/33 Költőnő? ***** válasza:
És hogyan próbálod? Nem kötözködésből kérdezem.
2014. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Probálok normális munkahelyet találni kezdésként, mert közmunkával semmire se megyek hosszútávon. Utána spórolt pénzből albérletbe költözni és úgy élni ahogy én szeretnék, és meg venni azokat a dolgokat amit a szüleim miatt nem lehetséges. A másik, hogy felelősséget tudjak vállalni magamért és a tetteimért ill. kitörjek a komfort zónámból. Kezdetben ezek a célok tesznek/tennének nagyon boldoggá, utána újabb és újabb célokat állítanék magam elé.
2014. márc. 30. 14:53
 29/33 anonim ***** válasza:

tegnap 23:14


Nem tudom, hogy ezt honnan vetted, de nem igaz!

2014. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Költőnő? ***** válasza:
Pl am a konfortzónádból egyéb módon is ki-kitörhetsz, de amit leírtál, az sztem alapvetően teljesen jó. Csak következetesen tedd is. Sok sikert és erőt kívánok hozzá!
2014. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!