Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Kinek volt már dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kinek volt már dolga szűz csillagjegyű pasival?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet őket meghódítani?Tényleg jellemezőek rájuk horoszkópban leírtak?

Csak mert ez a srác,eléggé nyitottnak tűnik nekem,olyan társaság közepe,sokat látom másokkal beszélgetni.De az is eszembe jutott már,hogy mi van,ha ez csak egy "álca",és valójában félénk típus?Amúgy a precízség,pontosság,piperkőcség jellemző rá:)

Egy 19 éves srácról van szó.


2009. dec. 17. 16:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia =] Nekem is ilyen pasi tetszik...Tegnap már majdnem bevallottam neki, csak végül nem sikerült.Na de majd ma!! >:D

Kedves, vicces...és kettős személyiség(ne úgy érts, hogy skizofrén) hanem mert:

-"Az a jó csaj akiért sokáig kell küzdeni"

-De "Hááát én se vagyok kezdeményező típus" ezt ő mondta..És igen amúgy, félénk.

2009. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

17:34.Szia:)na pont ezen gondolkoztam én is,mert mi van ha a suliban adja a "macsó" szerepét,(egyébként sokszor látom egyedül is,hogy csak ül,és zenét hallgat,de sokszor látom viszont másokkal beszélgetni....)magánéletben,vagy otthon meg olyan kis félénk,csendes gyerek,csak így álcázza ezt.hát nem tudom.pedig nekem bejön mindkét énje,vagyis ha tényleg ilyen:)

Remélem sikerül összejönnötök,én szorítok nektek!:)

2009. dec. 17. 19:54
 13/16 anonim ***** válasza:

az én barátom is 19 és szűz a horoszkópja:D Rá tényleg igaz az ott leírtak, félénk, gyengéd.. néha lehetne férfiasabb.. én erre vágyom, egy férfira magam mellett (kos):D

Szerintem neked kell erőszakosabbnak lenned, határozottabbnak, ugorj rá!:) Sok sikert! puß

2009. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi ez a horoszkóp mánia?
2009. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 haverom is szűz csillagjegyű, és inkább visszahúzódóak, félénkek.
2009. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én akiket ismerek nagy dumásak, férfiasak, lusták, trehányak, sokáig laktam velük, egyszóval rémesek... nem olyanok mint amit a horoszkóp ír. Ez hülyeség.
2009. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!