Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Kinek volt már dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kinek volt már dolga szűz csillagjegyű pasival?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet őket meghódítani?Tényleg jellemezőek rájuk horoszkópban leírtak?

Csak mert ez a srác,eléggé nyitottnak tűnik nekem,olyan társaság közepe,sokat látom másokkal beszélgetni.De az is eszembe jutott már,hogy mi van,ha ez csak egy "álca",és valójában félénk típus?Amúgy a precízség,pontosság,piperkőcség jellemző rá:)

Egy 19 éves srácról van szó.


2009. dec. 17. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Előre elnézést, hogy férfiként belenyáladzok a témába, de 19 szűz csillagjegyű volnék én is. Rám semmi nem igaz a leírtakból, talán a precizitás kivételt képez.

Szerintem semmi köze nincs a hódításhoz a csillagokhoz.

2009. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Szűz fiúk olyan kis buznyákok, nem? Ne haragudj, előző.
2009. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
énis ezt tapasztaltam, bocsi :D
2009. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Akkor téged mivel lehet levenni a lábadról?:)

16:18as Mit értesz az alatt pontosan hogy buznyák?

2009. dec. 17. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:

A horoszkópos jellemzés baromság, minden ember más, nincsen leírás ami illik mindre.

Én oroszlán vagyok ugyan, de abból sem illik rám semmi.

2009. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy kényeskedő volt, olyan férfiasnak akart mutatkozni, de voltaképp nőies.
2009. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem van némi igazság a horoszkópokban.Rám például nagyon jellemzőek a leírások:)

16:38:Ez a srác nagyon is férfias,már amennyire ismerem:)

2009. dec. 17. 16:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Hogy mi vesz le a lábamról? Így különösebben semmi, nem szeretem ha egy lány akar megszerezni, fordítva valahogy természetesebb.

És hogy mivel tudja azt elérni, hogy felkeltse az érdeklődésem?

Kisugárzás, fellépés, egy mosoly, egy mélybarna szempár, hajviselet, vidámság, tudjak vele beszélgetni, ne úgy kelljen kirángatnom belőle az egyszavas válaszokat. A nő egy hatás ... nem tudom szétválasztani a tulajdonságokat, minden együtt játszik.

Első voltam.

2009. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szia

barátom is szűz horoszkópú

ő is precíz, szereti a rendet

abszolult nem nagy idényű, teljesen odaáig van már attól is ha kicsit hosszabb ideig maszírozom vagy dédelgetem, nem győzi megköszönni :)

meghódítani ugy lehet talán ahogy a srác írta

egy kedves mosollyal, kisugárzással, kedvességgel, nyíltsággal :) sok szerencsét

2009. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az valami büntetés ,hogy mekkora hülyeség ez. Mivan?:D Én is szüz csillagjegyü vagyok és... a lényeg ,h még sokan mások is akikre kicsit se hasonlitok belsöleg az meg nevetséges h valakinek a szuletési ideje meghatározza a személyiségét kérlek...
2009. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!