Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok önbizalom hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok önbizalom hiányos? Mit csináljak hogy legyen önbizalmam? L/20

Figyelt kérdés
Miden lányt szebbnek és tökéletesebbnek látok magamnál, habár úgy általában a pasik szépnek mondanak. Nem tudom miért de mégis valamiért még se kellek senkinek komolyabb kapcsolatra. Amúgy világ életembe visszahúzódó és csendes voltam.
2014. márc. 27. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán azért nem érdekled a srácokat mert csendes és visszahúzódó vagy. De ne aggódj, van akinek ez bejön, előbb-utóbb találsz valakit. :)
2014. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy olyan mint a többi lány, a képlet egyszerű. Csendes visszahúzódó vagy, így kevesebb esély van arra, hogy ismerkedj, de meg lehet találni a módját hogyan tudsz így ismerkedni. Az önbizalmadat meg majd visszahozza a megfelelő srác, vagy te találod meg a módját miként és hogyan.
2014. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az önbizalom Önmagadból származik.

Békülj ki a testeddel és boldogabb leszel és el múlik a visszahúzódás.(megtenni nehezebb, mint leírni, de nem lehetetlen)

2014. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt még hozzá tenném, hogy itt is látom a kialakult képet néhány válaszban, hogy "egy csendesebb csaj értékesebb".

Szerintem meg nem lesz valaki attól értékesebb, hogy kevésre értékeli magát és nem MER emberekkel úgy viselkedni, ahogy szeretne.

De itt sok a hülye, aki életében nem látott pinát, így nem csodálkozom...

2014. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ócsároló válaszokat megtarthatjátok magatoknak. Normális válaszokat kérek. Amúgy miért nem vagyok olyan min más?
2014. márc. 27. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:

sportolj valamit! az önbizalmat ad.


képet kapunk? csak hogy megdicsérhessük a külsőd... :)

2014. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, de azt mondhatom hogy egyáltalán nem vagyok kövér.
2014. márc. 27. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor csak a fenekedről!!
2014. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó élvezkedj más fenekén!
2014. márc. 27. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:
én csak dicsérni akartalak volna... :/
2014. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!