Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne több önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több önbizalmam? Ti hogyan kezdenétek neki az önbizalom-növelésnek?

Figyelt kérdés

Másokban sem tudok bizni nemhogy magamban. Lehangolt vagyok pedig nincs rá okom, max az hogy szerelmes vagyok az évfolyamtársamba. :/ Csúnyának érzem magam, pedig (állitólag) nem lenne rá okom. Van valami tippetek, bevált tapasztalatok?

Köszi, sokat segitenétek!!!

Egy 15éves lány aki NEM EMO-S.


2009. máj. 12. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de nekem az szokott segíteni ha pl valami olyan ruhákat viselek amik jól állnak nekem...meg próbálj meg beszélgetni.. stb..
2009. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Énis hasonló gondokkal küszködök, nekem is aztmondják, hogy nem vagyok csúnya, de énis annak érzem magam stb. Nekem attól szokott 'visszajönni az életkedvem' és gyarapodni az önbizalmam, amikor észreveszem, hogy egy fiú néz. Nem muszáj, hogy pont a leghelyesebb fiú legyen, az a lényeg, hogy érezd, hogy tetszel valakinek. :) Remélem tudtam segíteni.

16/L

2009. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: asse toom miáll jól, kb csak sötét szineket, főleg feketét hordok...

2: érdekes, miért van az, hogy aki rámnéz, azt fel tudnám gyujtani? :S

amugy köszi mindenkinek a válaszokat, ugylátom nekem már mind1 xdxDxDxD

2009. máj. 12. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem a legrosszab dolog amit ebben az esetben tehetsz hogy rosszul érzed magad amiatt mert ilyeneket gondolsz magadról.. mindeképp legyél emberekkel.. és ne akard felgyújtani őket.. :) nekem is sok önérétkelési problémám volt régen.. aztán jött valaki és kizökkentett, aztán ez pozitívan hatott arra amit kifelé mutattam, és ettől több emberrel akartam megismerkedni, és viszont. szal ez kb egy ilyen öngerjestő folyamat. (mondjuk nekem eleinte nagyon sokat számított h mások mit gondolnak rólam)

a Titok című filmben (v könyvben) van erről részletesebb leírás.. de a lényeg, hoyg érezd jól magad.. csinálj olyan dolgokat amit szeretsz, és fogad el ahogy kinézel.

ennyi :)

2009. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!