Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyáltalán nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem merek odamenni egy lányhoz sem, nem tudom miért. Soha az életben nem csajoztam, tegnap is voltunk haverokkal bulizni és ott kérdezte tőlem egy lány (akit a barátom felszedett), hogy miért nem csajozok, miért nem merek odamenni egy lányhoz sem. Én alapból nem azért mentem oda, de egyébként sem merek odamenni. 2hét múlva leszek 20 éves, nagyon rossz ez. Szerintem azért nem merek odamenni egy lányhoz sem, mert úgy vagyok vele, hogy amúgy is elküld.
2012. márc. 15. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
konditerem tesó, és elsősorban ne azért menj, hogy nagydarab legyél, meg jól nézzél ki, hanem mert a sport önbizalmat ad. a jó kinézet meg csak 1 "mellékhatás" :)
2012. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
járok én, sportolok is. Van önbizalmam, de csajozás terén nem igazán.
2012. márc. 15. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem önbizalomhiány, haanem gyávaság. kevered a szezont a fazonnal
2012. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen buli fodrászok vagy minek nevezik őket, keress fel egyet buli előtt, kapj magadra valami határozott megjelénést adó szerkót, valami parfüm sem árt, mozogj egy kicsit ha már diszkóba vagy és várd a hatást, ha nincs, :D akkor menj a pulthoz csajozni, nagy pénzzel fizess, mert annak mindig van eredménye. ;) :D
2012. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt akarja írni, hogy vegyél fel valami jelmezt...

Hát ne vegyél fel jelmezt, csak a segged, és indulj el. Máshogy nem fog menni.

2012. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!