Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire elfogadható ha férfi létemre undorodom a p*ncitol, maga a látványától is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 13:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
92%

Berki Krisztián mit ért el? Kétszeres világbajnos, és olimpiai bajnok tornász.


Akire te gondolsz, az egy senki. Egy majom az állatkertben. Mit gondolok, ha egy X5-öst látok magam előtt gurulni? Azt, hogy sok ember dolgozott azon, hogy elkészüljön az autó, sok időbe tellt, és szép jármű. Ennyit. A pénz? Őszintén, mire mész a pénzzel? Képzeld, én egy másfél szobás panelban lakom, ennek ellenére bejártam egész európát, fél észak-amerikát, és észak-afrikában is jártam már. Megtehettem volna, hogy ehelyett veszek egy házat, és egy X5-ös BMW-t, de nekem jobban esik elutazni valahová, egy olyan emberrel, akit szeretek.


Tévedhetetlen vagy? Jajj, de szerény valaki. Érdekes, az összes kommentedben van helyesírási hiba. Abban is tévedtél, hogy hogyan fejezd ki magad.


El kéne menned egy pszichiáterhez, talán ki tudnak kezelni az anyakomplexusodból. Talán.

2014. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 djgodzi válasza:
92%

Te csak simán egy nagyképű, öntelt senkiházi homokos vagy!

Te nem pin*tol undorodsz, hanem a kötöttségtől, imádsz független lenni, és azt hiszed a lányok a pin*val láncolnak maguk mellé! Te akkora képzavarban vagy hogy az elmondhatatlan. Remélem örökre egyedül maradsz, és egy lány sem pazarolja rád magát, mert baromira nem érdemled meg! És hogy nem a levegőbe beszélek annak az az ékes bizonyítéka "az rendbe van ha egy lány kiveri nekem" és az hogy te is örömet szerezz a lánynak, az már büdös!!! Önző kis pénzéhes szardarab vagy, az ilyenektől kéne megtisztítani a világot.

2014. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Egy kérdés: Hány éves vagy? Egyébként szerintem is látnia kéne egy pszichológusnak, és próbálj meg nem rögtön támadni, mert ha ezt csinálod, akkor nem fogadod el, hogy neked szeretnénk segíteni. :*
2014. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!