Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire elfogadható ha férfi létemre undorodom a p*ncitol, maga a látványától is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 13:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezzel el kellene menjél egy orvoshoz.


nem gondolkoztál még ezen?

2014. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
8. Meleg biztos nem vagyok, utálom a melegeket, asszexuális nem tudom lehet. de abba azért benen vagyok, hogy egy nagyon jól kinéző csaj kverje nekem, lehet kicsit csúnyát fogalmaztam, de ez nem gond pl, sőt ez jó is, de én a puncit nem tudom szeretni
2014. márc. 19. 13:20
 13/43 anonim ***** válasza:
86%

Miért lennék az???

Én nem undorodom a farkaktól...mekkora suttyó vagy

2014. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

13.

te pedig egy buta, tudatlan falusi pics@

2014. márc. 19. 13:21
 15/43 A kérdező kommentje:
meg maga a férfiak általi punci iránti rajongás is idegesít, hogy hogy lehet dróton rángatni a férfiakat ezzel. Engem pl. nem lehet befolyásolni ilyennel.
2014. márc. 19. 13:22
 16/43 A kérdező kommentje:

Mondok erre egy példát, hogy értsétek.

Ha pl. tegyük fel egy üzleti tárgyaláson lennénk, és én egy megvesztegethető ember lennék, és egy gyönyörű fullos csaj szexet ajánlana fel azzal nem tudna hatni rám.

De ha mondjuk egy jelentősebb összeggel próbálkozna rábólintanék.

Sőt, kissebb összegeknél is a készpénzt választanám, pedig nem vagyok egy csóró.

2014. márc. 19. 13:24
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam vele. :D:D


de majd ha lesz egy lány akibe beleszeretsz..elindul a kémia..az agyad megbolondul az ész leáll...nem fogsz tudni normálisan cselekedni mert össze leszel zavarodva, minden percet vele töltenél stb...majd eljön neked is ez az idő...legalább is remélem.

addig meg keresgéld azt a lányt aki passzol hozzád. :-)

csak meg kell találnod azt a lányt aki hozzád illik.

2014. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

hát remélem hogy nem :)

én nem akarok egy nőtől sem függeni, nem akarok élő zombivá változni :D

2014. márc. 19. 13:28
 19/43 anonim ***** válasza:
szerintem elfogadható, legalábbis én el tudom fogadni. :DDD Több marad a többieknek, végül is ez szép dolog tőled. :D
2014. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

pár ismerősöm, barátom mondhatni az elmebaj tüneteit produkálja szakítások után, csak az a gond hogy én pl. már beleszeretni se vagyok képes egy lányba, max tetszik nekem és járnék vele, de ennyi, semmi több.

Pl, hogy parancsolgasson nekem, vagy ilyenek, vagy érte tegyek meg bármit is, hogy papucs legyek ki van zárva.

2014. márc. 19. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!