Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire elfogadható ha férfi létemre undorodom a p*ncitol, maga a látványától is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 13:09
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

19.

ha el is veszel egy lányt feleségül, akkor csak szépet, mert a csúnya később a nyakadon marad :)! :D

2014. márc. 19. 13:31
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Mintha lóval kártyáznék...

Azért mindenesetre érdekes, hogy a következő motivációs eszköz a pénz volt a felsorolásodban. Sok mindent elárul. Az meg még többet, hogy van elég és még így is a pénzt választanád. Akkor egy kapzsi aszexuális vagy. Bár ha szerinted én vagyok a tudatlan, akkor megkérdezhetem, hogy miért kellett egy ilyen irreleváns kérdést ki írni, ha te ennyire intelligens vagy?

2014. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
87%

Hát elég értelen és visszamaradott vagy sajnos lelkileg és érzelmi intelligencia terén is, ha felnőtt fejjel az anyádat okolod a saját nyomord miatt. Vállalj végre felelősséget az életedért. :)


Keress fel egy szakembert, tud segíteni. Benne van a pakliban, hogy meleg vagy, ugyanis utálod őket. Valószínüleg azért, mert tudat alatt te is tudod, hogy miért utálod a puncikat, de emiatt undorodsz magadtól és kivetíted a többi melegre az érzéseidet. Plusz értelmes, felnőtt férfi nem ilyen nőgyűlölő. Pszichiáter tud segíteni, együtt fel tudjátok dolgozni a problémáidat.

2014. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

22. az volt a kérdés, hogy mennyire elfogadható, ha elolvastad volna, nem az hogy meleg vagyok-e vagy sem, csupán ennyi a lényeg.

Nem vagyok kapzsi, csak nem elégszem meg a kevéssel, ha elérhetek többet is.

2014. márc. 19. 13:38
 25/43 A kérdező kommentje:

23.

Én mindig mást okolok, mivel én sose vagyok hibás :)

Miért mondjam azt hogy hibás vagyok, ha tudom hogy tévedhetetlen vagyok? ;)

Bocsi de te egy keleti mentalitású ókori gondolkodásmódot folytató begyepesedett ember vagy, mint nagyapám ilyenekkel nem foglalkozom, te saját magadat is értéktelennek látod, az egész mondandód ezt tükrözi.

Ha nem így van, akkor válaszolj, mit gondolsz akkor, ha látsz elgördülni előtted egy vadi új X5-ös BMW-t?

2014. márc. 19. 13:41
 26/43 A kérdező kommentje:

23.

Gondolom számodra Berki Krisztián is visszamaradott, még is több mindent ért már el, amit te pl. valaha el fogsz érni az életben.


Te valami OKJ-s pszihológus vagy, és feltételezem nő.

A nő csak hátráltatja a férfiakat az anyagi kiteljesedésében.

2014. márc. 19. 13:43
 27/43 anonim ***** válasza:
Semmit? :)
2014. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és programozó. :) De nem értem miért támadsz, amikor leírtam, hogyan tudnál segíteni magadon. :)
2014. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Akkor rendben van, mert a legtöbben irigységet éreznek, meg elítélik, hogy biztos nem a saját pénzéből vette. Az ilyen emberekkel nem szabad foglalkozni.

Ha semleges valaki az még a jobbik eset.

Régen az emberek pl rajongtak azokért, akik náluk gazdagabbak, sikeresebbek, ma pedig csak megy a fröcsögés, meg a mutogatás.

2014. márc. 19. 13:45
 30/43 A kérdező kommentje:

28.

Csupán azt támadtam, hogy szerinted az csak sikertelen lehet aki nem foglalkozik mélyebben a nőkkel.

2014. márc. 19. 13:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!