Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire elfogadható ha férfi létemre undorodom a p*ncitol, maga a látványától is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 13:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy szóval nem írtam ilyet. Csak azt, hogy valami gond van, ha valaki enynire fröcsög a másik nemre.
2014. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

31.

Akkor félreértettél valamit, én nem nézem le a nőket, épp hogy pont azt írtam, hogy a nők könnyen meg tudják vezetni a férfiakat a "testükkel", és ezt a legtöbb férfi észre sem veszi.

Ez nem a nők gyengesége, hanem inkább a férfiaké.

Lehet azt fogod mondani, hogy ez alaptalan, mert rendesek a nők, de nem így van sajnos, mert a legtöbb esetben felhasználják azt a fegyvert, hogy a testükkel bármit el tudnak érni.

2014. márc. 19. 13:51
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
A puncit dugni kell nem nezni. :-)
2014. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Berki Krisztián?

Na ezek után arra sem méltatlak, hogy mélyebben kifejtsem az álláspontom

2014. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy rögtön "BÚZAVAGY"-ot kellene kiáltani. Miért ne lehetne ettől "nembúza"?


Lehetséges az, hogy xy beindul a csajok melleitől, lábaitól, combjaitól, derekától stb. csak ettől nem. Mert valamiért nem... Jó kérdés miért. Bár én az összes testüregtől távol tartom magam mert megmagyarázhatatlan rosszérzés fog el mindtől. Valahogy nem jó ha valahol "bent" vagy jobb kint. klausztrofóbia?

2014. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Mintha színtévesztő lennél: pech, így jártál:D
2014. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Más az, ha nem hozza lázba és más megint ha undorodik tőle. Az nem normális.
2014. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

#37


Jó, mondjuk én inkább félek az ilyen "dolgoktól" mert...valamiért, nem tudom miért. Nem tudom elképzelni, hogy belenyúljak valaibe rendesen. Mivel nem tudom mit érezni ilyenkor így inkább nem erőltetném. Még a végén tönkreteszem ezt is, mint általában mindent ami bonyolult (főleg technikai cuccok, bonyolult szerkezetek meg porcelán cuccok)

2014. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
94%
Furcsa, de elfogadható. Lenne, de amilyen hülyegyerek stílusod van, elárulom, a p!nák jobban undorodnak tőled. Úgyhogy ha más kérdésed is lenne, azt tedd fel az anyádnak, aki miatt itt tartasz! Válaszolnod nem kell! Csá!
2014. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Ezen nincs mit tovább tárgyalni.
2014. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!