Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óvszerrel, vagy nélküle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel, vagy nélküle?

Figyelt kérdés

arról van szó,hogy a barátom is 14 éves és én is,és most ismerkedünk egymás testével de amúgy semmi túlnyomót nem csinálunk csak simogatás stb.,de most belegondoltam hogy ha esetleg nem szeretem ezt a kifejezést de szopásra kerülne a sor akkor érdemes gumit használni vagy nem? ugye azért kérdezem mert ö is meg énis kaphatok el betegségeket. csak ugye mi még annyira nem szükségletböl hanem kíváncsiságból csinálnánk ezt,ezért van az hogy még nem feltétlenül az élvezet a fontos hanem maga a dolog,és akkor igazából gumi nélkül kellene mert most nem az a cél hogy kielégüljön hanem a tevékenység...hogy ismerkedjünk egymás testvével... és ezért sem akarjuk ezt olyan nagy dobra verni hogy óvszer meg minden mert annyira nem is igazi szopás lenne az...meg úgy...értitek...viszont a betegségektöl is félünk....remélem jól fejeztem ki magam! szoval ezért nem tudom eldönteni h legyen óvszer vagy ne!

ti mit tanácsoltok?

(egyébként messze nem mostra tervezzük a szexet! még minimum 2-3-4 év! én az agyam szerint megvárnám a 18-19-et is de érzem hogy addig nem birom ki)


2014. márc. 11. 00:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Minden ellen nem lehet védekezni, de azért nem nagy kockázata van és nem is gyógyíthatatlan/halálos betegségről van szó.
2014. márc. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
értem!! és lenyeljem a spermáját szerintetek?
2014. márc. 11. 01:29
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, de azt mondom, hogy elsőre semmiképp, szerintem hozzá kell szokni a spermához (mondom ezt úgy, hogy hetero férfi vagyok), nem találkoztál vele még (leszámítva, amikor még benne "utaztál" :P) és könnyen lehet, hogy gusztustalannak tartod majd, amit nem lennél képes még megérinteni sem, nemhogy a szádba venni, vagy lenyelni.
2014. márc. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
először is minek mentegetőzöl? másodszor pedig, szűz létetekre milyen betegségetek lenne mégis?
2014. márc. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A nemi betegségek döntő többségében azokat veszélyeztetik, akiknek már volt intim kapcsolatuk. Titeket 14 évesen ez még gyakorlatilag egyáltalán nem érint. Ráadásul ismeritek is egymást, tudjátok egymásról, hogy egészségesek vagytok, nem kavartatok összevissza laza erkölcsú fiúkkal/lányokkal, ergo esélytelen, hogy nemi betegek legyetek.

Meg azért tény ami tény, a szopás gumi nélkül az igazi. Mondjuk egy alkalmi kalandban azért ne vállald be semmiképp gumi nélkül (bár szopással tény, hogy a betegségek rizikója jóval kisebb, mint szexnél), de szerintem ti nyugodtan csinálhatjátok gumi nélkül. Ne féljetek! :)

Egyébként meg nagyon rendes dolog, hogy ennyire törődsz a védekezéssel, bár minden tini ilyen felelősségteljes és alapos lenne!

2014. márc. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek :) nagyon sokat segítettetek:)
2014. márc. 11. 06:24
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ha még így gondolkodsz a szexről, akkor nem hinném, hogy itt az ideje kipróbálni.

Például ezt írtad:


"és a herpesz? azt elkaphatja nem?

nyilván nem akarok majd vele herpeszes szájjal ilyeket csinálni de nem tudhatni hogy mikor van kialakulóban a számon."


A herpesz az egy nemi betegség a szex témakörében és nem arra kell gondolni, amikor a szád szélén kialakul egy kis herpesz... pontosabban nem azért lesz beteg a nemi szerv.

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
csak engem borít ki a kor?!?!?!?, Menjetek játszani a kertbe a pónitokkal ember...
2014. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!