Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óvszerrel, vagy nélküle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel, vagy nélküle?

Figyelt kérdés

arról van szó,hogy a barátom is 14 éves és én is,és most ismerkedünk egymás testével de amúgy semmi túlnyomót nem csinálunk csak simogatás stb.,de most belegondoltam hogy ha esetleg nem szeretem ezt a kifejezést de szopásra kerülne a sor akkor érdemes gumit használni vagy nem? ugye azért kérdezem mert ö is meg énis kaphatok el betegségeket. csak ugye mi még annyira nem szükségletböl hanem kíváncsiságból csinálnánk ezt,ezért van az hogy még nem feltétlenül az élvezet a fontos hanem maga a dolog,és akkor igazából gumi nélkül kellene mert most nem az a cél hogy kielégüljön hanem a tevékenység...hogy ismerkedjünk egymás testvével... és ezért sem akarjuk ezt olyan nagy dobra verni hogy óvszer meg minden mert annyira nem is igazi szopás lenne az...meg úgy...értitek...viszont a betegségektöl is félünk....remélem jól fejeztem ki magam! szoval ezért nem tudom eldönteni h legyen óvszer vagy ne!

ti mit tanácsoltok?

(egyébként messze nem mostra tervezzük a szexet! még minimum 2-3-4 év! én az agyam szerint megvárnám a 18-19-et is de érzem hogy addig nem birom ki)


2014. márc. 11. 00:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez a szex előszobája, szóval amikor ide belépnek az emberek, akkor mér féléven belül megtörténik a szex is.


De amúgy a fertőzésektől akkor kell tartani ha valamelyikőtök aktívabb volt szex terén. Ha mindketten szüzek és tapasztalatlanok vagytok, akkor nyugodtan mellőzétek a gumit.

2014. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha rendesen tisztálkodtok és egyébként egészségesek vagytok, akkor nincs szükségetek óvszerre ebben az esetben (feltételezve, hogy mindketten szüzek vagytok).
2014. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát még egyikönk se szexelt. én nem is ujjaztam magam soha. úgyhogy nem éltünk még szexuális életet de úgy tudom hogy vannak genetikai betegségek amiket eleve születés óta hordozhatunk és akkor az nem függ attol hogy most szexeltünk e már vagy nem,nem? ugyanúgy elkapható ezen az úton....vagy nem?
2014. márc. 11. 00:32
 4/18 anonim ***** válasza:
ha egyikötök se volt még senkivel igy akkor nem kell tartani a betegségektől
2014. márc. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, kifejtenéd bövebben hogy milyen szintü tisztálkodásra gondolsz? :)
2014. márc. 11. 00:34
 6/18 anonim ***** válasza:

Víz+szappan/tusfürdő.


És nem csak húsvét/karácsony másnap.

2014. márc. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Minden gond nélkül mehet a franciska, oda-vissza is, ez esetben nem kell tartanotok a nemi betegségektől, csak akkor, ha az egyikőtök fertőzött, de itt ez nem áll fenn.
2014. márc. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

és ha genetikailag van bennünk valami betegség?

(bár az én családomból nem tudok róla hogy lenne,az övét nem tudom de majd megérdeklödök mindent). és ezekkel mi a helyzet?

2014. márc. 11. 01:09
 9/18 anonim ***** válasza:
A genetikai betegség csak örökíthető, azaz azzal nem tudjátok megfertőzni a másikat, maximum a leendő gyerekeitek kaphatják meg.
2014. márc. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ja értem köszi :)

és a herpesz? azt elkaphatja nem?

nyilván nem akarok majd vele herpeszes szájjal ilyeket csinálni de nem tudhatni hogy mikor van kialakulóban a számon..ez ellen nem lehet tenni ugye?

2014. márc. 11. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!