Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óvszerreljobb a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerreljobb a barátnőmnek mint nélküle? És miért emlegette fel az exét?

Figyelt kérdés
Velem csinálta előshzör gumi nélkül, előttem lévő barátaival csak gumival. Elfelejtettbevenni egy szem tablettát, így most gumival kell egy hétig szexelnünk, és ma, hogy gumival csináltuk sokkal szenvedélyesebb volt, azt mondta azért mert megszokta előző pasijával és neki úgy jobb, ezen tök kibuktam, akkor minek fogamzásgátló?Azt hittem neki is jobb úgy, és miért hasonlítgat az exéhez?
2014. febr. 8. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a pasijara gondol kozben... Nem letezik amugy hogy jobb legyen gumival!
2014. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

shit teszttel téged.

valami miatt be akart téged cinkelni.

ezen röhöghettél volna egy jót,hogy ügyes kis próbálkozás és megint megdugod pl.

megmutatod,hogy nincsen hatással rád a kis játéka.

és hogyan buktál ki mit mondtál rá?

2014. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt, hogy hazudott eddig, hogy gumi nélkül jobb, de utána már tagadta, hogy ezt mondta volna
2014. febr. 9. 00:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolkozz már... a tabletta nem 100%-os módszer, az óvszer viszont az. Valószínűleg te nyaggattadhogy szedjen gyógyszert, ő a kedvedért belement, de titkon csak parázik a terhességtől. Nem besértődni kellene, mint egy kislány, hanem megbeszélni vele, hogy ha ő úgy jobban biztonságban érzi magát, akkor felhúzod azt az óvszert a f aszodra, elvégre ha úgy alakulna, akkor nem belőled kell majd kikaparni egy magzatot...
2014. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!