Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ez, most hallottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ez, most hallottam a tv-ben, hogy Dél-kelet Ázsiában és már Európában is a nemek meghatározásánál lehet választani a "semleges" vagy "egyéb" besorolást is?

Figyelt kérdés
Ha valaki rádöbben, hogy nem fiú vagy nem lány, nem jó bőrbe született, akkor át anyakönyveztetheti is magát!

2014. márc. 1. 21:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ennek a szülő1, szülő2 dolognak nem tudom mi értelme van

Szerintem értelmetlen, pedig leszbikus vagyok és a majdani gyerekemnek két anyukája lesz.

Alig várom, hogy a gyerekem azt mondja: szülőm1...inkább ne.

2014. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Első vagyok igen ,az ovikból is létrehoznak semlegesnem ovikat, ott nem lehet egymást kisfiúnak vagy kislányank szólítani,csak játszótársnak és vmi egyenruhaszerűségük is van kezeslábas ami egyféle színű(asszem szürke/sötétkék).
2014. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz az a transzszexuálisok miatt van.

Olyan emberek akik ellenkező tudattal és testtel születnek, hogy könnyebb legyen számukra felismerni a problémájukat.

Magyarországon is élnek ilyen emberek, lehet hurrogni, meg keresztény világvégével jönni de ez betegség, WHO kóddal rendelkezik és nemváltás rá a megoldás.

És mielőtt azt hinnétek nem ismertek ilyen embert, közlöm biztos ismertek, csak nem tudjátok róla.

2014. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

már megint ez a világvége szemlélet... megbukott a családmodell blabla.


a szülő1-2 szerintem is hülyeség, habár ha normális oviba viszi a gyereket, lehet ott nem kötelező csak a semlegesnemnél.


de azt kellene megérteni kedves keresztények, begyöpösödöttek meg hasonlók, hogy ezek az emberek hiába erőltetnék magukra a tradicionális színjátékot, nem lennének boldogok. semmi értelme annak, hogy a melegek is házasodjanak, csak hogy juli néni meg apuci hátbaveregessék, és ne kövezzék agyon.


felőlem mindenki oda anyakönyveteti magát, ahova akarja, és úgy öltözik, ahogy akar, amíg nem akar másokat átverni azzal, hogy ő "nő".

2014. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Definiálnád a "nő" fogalmát?

Vannak emberek akiknek nem XY vagy XX kromoszómájuk van, vannak akik nem megállapítható biológiai nemmel születnek.

Velük mi legyen?

És akiről az orvosok megállapítják, hogy női aggyal de férfi testtel született?

Kicsi vagy ahhoz, hogy ezekben döntsél :)

2014. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

nem definiálom, mert azzal egy halott vitába megyünk bele, hogy miért nem úgy van, ahogy én gondolom.


velük meg az legyen, amit akarnak, egyet kivéve: ne titkolhassák el. szerintem el fog jönni az a kor, amikor a saját barátnőd személyiét (pontosabban nyaki chipjét) le kell majd ellenőrizned, hogy minek született, mielőtt megismerted. előző hozzászólásomban inkább erre utaltam.


a férfi agyú nő esetében nem tudom melyik esetre gondolsz, de az agy működését hormonok befolyásolják, amin tanulással lehet változtatni, de alapvető képességekkel születünk.

2014. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"úgy van, ahogy én gondolom."


Oké :)

Amúgy meg aki nemet vált annak az anyakönyvi kivonatát is lecserélik és hivatalosan is olyan mintha soha nem váltott volna nemet.

Bármelyik kollégád pl. akivel együtt dolgozol 10 éve lehet transzszexuális csak nem veszi észre senki ugyanis nem lehet.

2014. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!