Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ez, most hallottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ez, most hallottam a tv-ben, hogy Dél-kelet Ázsiában és már Európában is a nemek meghatározásánál lehet választani a "semleges" vagy "egyéb" besorolást is?

Figyelt kérdés
Ha valaki rádöbben, hogy nem fiú vagy nem lány, nem jó bőrbe született, akkor át anyakönyveztetheti is magát!

2014. márc. 1. 21:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%

Szexuális orientáció: kikhez vonzódsz

Nemi identitás: minek érzed magad (fiú, lány, stb.)


Nekem az identitásom nő (mivel nő vagyok) a szexuális orientációm pedig leszbikus, mivel a nőket szeretem.

2014. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
komolyan, annyira elegem van már a világból :@ majd felébredtek(csak sajnos későn)....
2014. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%

jönnek a kis manipulált genderszökevények s pontozgatnak lefelé :)


Hogy miért is? mert nem tetszik nekik a válaszunk...

S miért nem? Mert mindenki tudja hogy a heteroszexualitás a természetes, s a homoszexualitás abnormális dolog.

s a világnak ezen kicsi abnormális csoportját(kb 10%) annyira frusztrálja a betegségük, hogy egyesületeket hoznak létre, törvényeket harcolnak ki, csak azért hogy magukat állítsák be normálisnak...


szánalmas mekkora fájdalom, lehet bennük-e betegségük miatt :)

2014. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

13#. Nagy Sándor is biszex volt.

Még Marlon Brando is. Kölcsey Ferenc meg meleg volt.

2014. márc. 1. 22:27
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
nem olyan kicsi az. random elolvasol 10 kérdést, abból 6 a homoszexualitásról szól, megnézed a híreket, elolvasod az újságokat, legalább 2 hír/cikk arról szól, hogy melyik híresség vállalta fel hogy homokos. persze a probléma nem csak a szexualitással van, de mivel azt hoztad fel ezért azt a véleményemet fejtettem ki.
2014. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
11%

13-as:


a legnagyobb gyűlölködők pedig látesnmelegek.

2014. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Igen, régen is voltak melegek... Nem is tagadom! Én csak azt mondom, hogy elenyésző a számuk, mégis akkora felhajtás van körülöttük...


ennyivel az albino emberek is ugrálhatnának, hogy minden utcát sátrazzanak le mert őket éri a napfény...

2014. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
jó, hát az elmúlt időszakot nem számolom az elenyésző számsorba, hiszen ez már a végkifejlet...
2014. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

16:

egyáltalán nem vagyok gyűlölködő, csupán tisztánlátó!

2014. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ez komoly, hogy már az ovikat is így átalakítják?
2014. márc. 1. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!