Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ez, most hallottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ez, most hallottam a tv-ben, hogy Dél-kelet Ázsiában és már Európában is a nemek meghatározásánál lehet választani a "semleges" vagy "egyéb" besorolást is?

Figyelt kérdés
Ha valaki rádöbben, hogy nem fiú vagy nem lány, nem jó bőrbe született, akkor át anyakönyveztetheti is magát!

2014. márc. 1. 21:59
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
A mostani Nők Lapja írt erről egy cikket.Svédországban is most vezetnek be 'semlegesnem' ovikat és wcket is (!)
2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
sajnos ez így igaz.
2014. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

olvass utána a gender programnak.

ezek a lépések annak a része. És svédországban már az oviban suliban nem szabad kimondani azt hogy anya és apa, csak szülő1 szülő2.

A fedősztori az hogy: van akinek 2apukája/anyukája van és szegény gyerek ne érezze magát hátrányban a többiekkel szemben...

A valóság pedig: A család és az értékrendek szétrombolása.. a miértjét pedig hosszú lenne ide leírnom...


Amúgy 1940es években Aldous Huxley megírta a szép új világ című sci-fi regényét. ma már a 80% bekövetkezett...

Pár évvel ezelőtt olvastam ezt a regényt s oly butaságnak tűnt, hogy nem létezett család, csészékben fejlesztették ki az embereket, ovikban kondicionálták őket, s MEGBOTRÁNKOZTAK AZON HA VALAKI KIEJTETTE A SZÁJÁN, HOGY

A N Y A!!


Rohamos léptekkel haladunk e elkorcsosult jövőkép felé, s annyira buták az emberek, hogy nem veszik észre!!! (tisztelet a kivételnek!)

2014. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
11%

"Ha valaki rádöbben, hogy nem fiú vagy nem lány, nem jó bőrbe született, akkor át anyakönyveztetheti is magát!"


Sok országban, Magyarországon is lehetséges ez. Nálunk nincs semleges nem hivatalosan, de létezik az "át anyakönyveztetés" férfiből-nővé és fordítva.

Előzőt ez miért is zavarja?

2014. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

2-ees. Miért sajnos?

Akkor ez mit jelent? A melegeknek sorba kell álnia át anyakönyveztetni magukat?


Valami olyasmit is hallottam, hogy a család mintája már nem lesz divat Európában! Ez a család modell megbukott!

2014. márc. 1. 22:08
 6/27 anonim ***** válasza:

"Akkor ez mit jelent? A melegeknek sorba kell álnia át anyakönyveztetni magukat? "


Már miért kéne? :D a melegség szexuális orientáció és nem nem identitás. Nem összefüggő dolgok.

2014. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"Akkor ez mit jelent? A melegeknek sorba kell álnia át anyakönyveztetni magukat?"


Fogalomzavarban vagy! Én mint meleg, nem szeretném átanyakönyveztetni magam, mivel én férfi vagyok és párom is férfi.


A kérdésre válaszolva, nem tartom rossz ötletnek! Nekem annak idején az óvodában március 15-e alkalmából kötelező volt katonásat játszanom, hiába nem szerettem volna. Erre valóban nincs szükség!


27/F (meleg)

2014. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

6-os. A szexuális orientáció és az identitás pontosan mit jelent?

Mi a definíciója pontosan?

Eddig azt hittem ugyanazt jelenti!

2014. márc. 1. 22:14
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
2es vagyok. azért sajnos, mert ez BETEG!!!! nyissátok már ki a szemeteket, annyira át van már mosva az agyatok.... komolyan nem csodálkoznék, ha tényleg eljönne a keresztény világvége.
2014. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

"Valami olyasmit is hallottam, hogy a család mintája már nem lesz divat Európában! Ez a család modell megbukott!"


Nem önmagában nem bukott volna meg a családmodell, hanem évtizedekkel ezelőtt szociológusok, pszichológusok százai dolgoztak azon, hogy milyen tömegmanipuláló eszközök kellenek ahhoz, hogy szétrúgják a hagyományos családmodellt...

2014. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!