Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, amikor egy fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor egy fiú nem kapja meg azt a lányt akit teljes szívéből szeret?

Figyelt kérdés
Akár évekig is képes (titokban) szeretni őt?gondol rá?Hiányzik neki?
2008. júl. 21. 09:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Én már átéltem sajna pedig életkorba nemvagyok veterán...Mintha minden beszürkülne,mintha minden értelmét vesztené,csak néztem ki a fejemből a semmibe és átkoztam az érzést.Nemértettem h mért kellett nekem ezt érezni ha csak fájdalmat okozott nekem...csak keresed a célt az értelmet az életedben és rájösz h kicsúszott a kezeid közül...nincs rosszabb ez nemis kérdéses
2008. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
előző válaszoló: énis pont ezt érzem. de te múlt időben írtad. mi történt hogy elmúlt? kérdeztem már itt hogy nekem hogyan múlhatna el de te aki pontosan tudod mit érzek gondolom hitelesebb választ tudsz adni
2008. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia! Igaz én lány vagyok de ez mellett nem tudok elmenni írás nélkül.Én kb 10 éve vagy mégtöbb szeretek egy pasit akinek már családja is van igaz én is élek valakivel őt is szeretm de máshogy.Nincs olyan nap hogy ne jusson eszembe a rég pasim,néha még sirok is, hogy igy alakult az életem ilyenkor nagyon ramaty kedvem van!!!!
2008. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!