Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, amikor egy fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor egy fiú nem kapja meg azt a lányt akit teljes szívéből szeret?

Figyelt kérdés
Akár évekig is képes (titokban) szeretni őt?gondol rá?Hiányzik neki?
2008. júl. 21. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
de meg mennyire! neha nem gondol annyira ra, maskor pedig orditani tudna a tehetetlen fajdalomtol. belulrol olthatatlan tuz emeszti, mintha a szivet szuntelen benzinnel locsolnak. iszonyat szornyu! a legeslegrosszabb minden fajdalom kozul.
2008. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mielott osszejottem a pasimmal o is halalosan szerelmes volt a legjobb baratnombe.Honapokig jart utana mert a csaj nem tudott valasztani 4 pasi kozul.LoL Aztan volt egy nagy kavarodas vegul a pasim napok alatt kiszeretett belole.Most meg utalja.Azt mondta a pasim hogy mindig azt gondolta hogy nem tud elni nelkule.Nagyon rossz.De tullepet es mar itt vagyok neki en;)
2008. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én inkább karmokhoz hasonlítanám a fájdalmat amik belülröl tépik a fiú szíve környékét de nagyjából 1etértek az első válaszolóval. 1 idő után próbál nem gondolni rá mer megtanulja h csak fáj neki, sokszor a lánnyal álmodik, arról h vele van meg arról is h nem kapja meg.
2008. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
71%
hát igen ismerős ez az érzés... hogy szemléltessem fogj egy dinnyét köss rá 1 kiló paradicsomot menj egy felüljáróra és amikor nem jönnek alattad kocsik akkor dobd le néz végig hogyan hajtanak végig rajta 20-30 percen át nézd meg mimarad a dinnyéből... kb ennyi marad több év után a srác szívéből jókedvéből és lelkéből (jah a dinnyével ne okozz balesetet ügyelj rá)
2008. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
A 2. kommenttel értenék egyet leginkább, csak normál esetben max fél év alatt kiábrándul a pasi a döntésképtelen csajból. Különben épp olyan mint amikor a masszív alkesz nem kap piát, ami akkor baromi rossz aztán marha hamar keres más megoldást! És hozzászokik a hiányhoz.
2008. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Sztem a pasik is úgy működhetnek,ahogy a csajok ebben a témában.Én lány vagyok,és én fél évig szenvedtem.Sírtam minden este,ha megláttam megbolondultam.Áhh...sztem a pasik is így vannak ezzel.nem?
2008. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen helyzetben vagyok, szóval tudok erről mesélni sokmindent. Viszont azt is gondolom, egyéne válogatja, ki min megy keresztül.

Egyrészt nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam, megismerhettem. Fantasztikus érzés tudni, ha egyszer rálel az ember olyasvalakire, aki az álmaiból lép elő, akivel minden együtt töltött idő maga a csoda, akit bármi áron képes megvédeni, törődni vele, akivel le szeretné majd élni az életét!

Másrészt nagyon keserű érzés azt látni, hogy az a valaki mással van együtt, mással tölti az idejét. Sokszor reménytelennek tűnik az egész. Én személy szerint megtaláltam már ezt a lányt, és nem szándékozok lemondani róla. Szerintem aki ilyen embert talál, arról nem szabad lemondani könnyen, nem szabad feladni a reményt. Ez éltet, ez akadályozza meg hogy teljesen összeomoljon valaki.

Nekem is nagyon sok álmatlan éjszakám van, egész éjszaka agyalok a leányzón. Hangulatom nagyon változó ilyenkor. Lépten nyomon csak rá tudok gondolni, bármilyen helyzetben is vagyok éppen. Szomorú ez az egész, de mindig hinni kell a jóban.

Viszont el kell tudni fogadni a helyzetet! Nem lehet megmondani annak a személynek, hogy ő is szeressen viszont, nem lehet ráerőszakolni az érzéseket, mert csak rosszabb lesz.

Úgy összességében nézve, kemény dolog ez az egész, észnél kell lenni, erősnek kell lenni és bízni a szebb jövőben!!

2008. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz érzés, nem is tudom van-e rosszabb, talán csak az, ha elveszítesz valakit, vagy szenvedni látod, akit szeretsz. Próbálod elfelejteni, aztán megint eszedbe jut, vagy meglátod valahol, és megint előjönnek az érzések. Sajnos ebben szenvedek már sok éve, regényt tudnák írni róla.
2008. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de talán ez itt nem számít. Én 15 éve vagyok oda valakiért, naponta gondolok rá, ő meg egy nálam jóval fiatalabb lánnyal van most. Nekem is van pasim, gyerekeim, de Őt soha nem tudom elfelejteni, úgy tűnik... (bármit megadnék, hogy ne jusson eszembe). A pasi szexelne velem ha belemennék, de komolyan nem kellek neki:((((
2008. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

nekem már sok barátnőm volt de az eggyiket naon nem tudom elfelejteni mintha görögtűz emésztené a szívemet ha rágondolok,ilyen fájdalmat nem kívánok senkinek se

naon szeretem de ő nem szerelmes belém. Mit tegyek hogy elfelejtsem??

2008. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!