Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik prostihoz járnak (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostihoz járnak (vagy legalább egyszer voltak)! Hogy reagálnátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Beszélgetés közben előkerült a téma, és azt mondtam, hogy szerintem nagyon gáz, ha valaki prostihoz megy. Sógorom rákérdezett, hogy miért, én pedig részletesen megindokoltam. Nem sértően, tárgyilagosan, a gondolatmenet az volt, hogy aki prostihoz megy, az a könnyebbik utat választja. Gyengéknek való. Márpedig aki gyenge, arra nem tudok férfiként tekinteni. (Tudom, sarkos vélemény, de hát ez van.)

Nagyjából itt állított le a párom, kiderült hogy a sógoromnak megvannak a bejáratott lányai, akikhez felugrik néha. Ő elment, nem mondott semmit.


Annyira kínos! Vajon ezzel megsértettem?


2014. jan. 29. 23:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Kérdező!


66%-os vagyok.


Kicsit ellentétes amit írsz:


Írod a kérdésben hogy gáz.

Majd itt hogy megérted.


Miért lenne gáz?


1. barátnőt nem akarok.

2. szexre minden férfinek van igénye

3. menjek el egy szórakozóhelyre, majd beszéljem le a lábáról a csajt, dugjam meg és hagyjam ott

4. vagy válasszak egy olyan csajt, aki ránézésre is tetszik, és nem okozok kárt neki azzal, hogy csak megdugom.


Te tudod melyik a jobb.


Ha kihasználok valakit a buliban, vagy ha elmegyek egy prostihoz.


Nekem nem erősségem a nőknek indokolatlan fájdalmat okozni, de te most erre célozgatsz :D

2014. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!