Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Akik prostihoz járnak (vagy legalább egyszer voltak)! Hogy reagálnátok az alábbi helyzetben?
Beszélgetés közben előkerült a téma, és azt mondtam, hogy szerintem nagyon gáz, ha valaki prostihoz megy. Sógorom rákérdezett, hogy miért, én pedig részletesen megindokoltam. Nem sértően, tárgyilagosan, a gondolatmenet az volt, hogy aki prostihoz megy, az a könnyebbik utat választja. Gyengéknek való. Márpedig aki gyenge, arra nem tudok férfiként tekinteni. (Tudom, sarkos vélemény, de hát ez van.)
Nagyjából itt állított le a párom, kiderült hogy a sógoromnak megvannak a bejáratott lányai, akikhez felugrik néha. Ő elment, nem mondott semmit.
Annyira kínos! Vajon ezzel megsértettem?
Nem, nem a világ bűne. De azt se mondanám, hogy hétköznapi.
Az embernek egy bizonyos kor után megvan a véleménye dolgokról. És tény, hogy az enyém időnként elég sarkos.
Azt viszont leírtam, mi a baj a prostizással. Pótcselekvés. Sok embernél az a következménye, hogy eltunyul, hiszen nincs motivációja arra, hogy tegyen azért, hogy barátnője legyen. Minek, hiszen a szex így is megvan, és neki még bókolni se kell.
A szomszédnéni jut erről eszembe, amikor felszedtem pár kilót, ajánlgatta a zsírleszívást. Mint kiderült, neki volt már vagy három. Merthogy nem foglalkozik a súlyával, ha meghízott, leszívatja. Én inkább fogyókúráztam és azóta ügyelek az étkezésemre. Nem gondolom, hogy a könnyebbik út a jobb út. A könnyebbik út sehova se visz.
Sógorom esetében azért is érthetetlen, mert két csaj is van, aki rendszeresen feljár hozzá. Szóval még a fene nagy szexhiánnyal se magyarázhatja.
"Sok embernél az a következménye, hogy eltunyul, hiszen nincs motivációja arra, hogy tegyen azért, hogy barátnője legyen. Minek, hiszen a szex így is megvan, és neki még bókolni se kell."
Én ismerek egy srácot, aki másfél év alatt kb. ezer lánynál próbálkozott be, nulla eredménnyel. Ő is prostikhoz jár. Szóval gondold át még egyszer, mielőtt kimondasz valamit! Ti még egy elutasítástól is ki bírtok akadni, akkor ő mit mondjon?
"Én inkább fogyókúráztam és azóta ügyelek az étkezésemre. Nem gondolom, hogy a könnyebbik út a jobb út. A könnyebbik út sehova se visz."
Egy fogyókúrát képes vagy összehasonlítani egy szexpartner/barátnő felszedésével? A kettő messze nem egy kategória!
kérdező, és mi van azzal akinek sikerül felszedni lányt szexuális kapcsolatra, de ugyanakkor prostizik is?
Hogy miért?
Mert teljesen más...
1. Én vagyok a főnök, amit akarok azt megkapom.
2. Tapasztalt a partner.
3. Olyan egyedet választok, aki már ránézésre is kihozza belőlem a férfit.
Nos, ezeket vétózd meg, mert nem lehet.
Barátnőt most nem akarok, ez az érzelgősdi nem az én világom jelenleg.
Aki a nagy számok törvénye alapján akar csajozni, arról is megvan a véleményem. Lehet, hogy maradi vagyok, vállalom. De egy kapcsolat a szerelemről kellene, hogy szóljon. És legyünk reálisak: aki naponta több lánynál próbálkozik, az nem lehet szerelmes beléjük. Pont.
Tudom, miről beszélek. Lehet a dologból kegyetlen szívás is. Nekem is volt másfél éven át totál viszonzatlan szerelmem, pedig mindent megpróbáltam, hogy meghódítsam. Ez van, sz@r ügy. Idővel túlléptem a dolgon, és rengeteget tanultam belőle. Aki minden szembejövő lánynál próbálkozik, az mit tanul ebből?
És igen, egy fogyókúrát is össze lehet hasonlítani a csajozással. Egészen minimális absztrakciós készség szükségeltetik csak hozzá.
66%: Nem arról van szó, megértem azt, hogy vannak egy prostinak előnyei. Nem fáj a feje, nem hisztizik, nem kell foglalkozni az ő élvezetével, lehetsz bármilyen önző, és ha csak annyit akarsz, hogy térdeljen, térdel. Csakhogy:
1. Ez esetben lényegében ő csak egy eszköz a maszturbáláshoz. A szex egy társasjáték. Bár ez nyilván felfogás kérdése.
2. Vannak más tapasztalt lányok is. Bár ezen az oldalon amúgy azt hangoztatjátok nagy hévvel, hogy a tapasztalt, sőt a szűz lányok a legjobbak, akkor most hogy is van ez?
3. Ez jó esetben nem csak a prostira igaz.
De amúgy nem akarok senkit meggyőzni. Mármint beszélgethetünk erről, mert amúgy érdekel a téma, de elfogadom, ha valakinek más a véleménye, mint az enyém. Csak annyit várok el - szerintem teljes joggal -, hogy más is fogadja el az én véleményem. Lehet, hogy ha előkerül egy jó érv, azzal sikerül megváltoztatni, de ha mégsem, akkor sem kell sértegetni. Bár ez pont nem rátok vonatkozik.
Te egyből, azonnal halálosan szerelmes vagy a másikba? Az lassan alakul ki, bár valóban vannak esetek, hogy gyorsabban is megtörténik.
Mivel nem vagy a másik oldalon, azért totál nem vagy képes átérezni a helyzetet. Vannak sajnos sokan, akiknek az jelenti az egyetlen esélyt, ha megállás nélkül küzd, harcol, nyomul; aztán végre-valahára valaki majdcsak beadja a derekát. Ha a te felfogásoddal élne, akkor nem is lenne még csak esélye sem, hogy legyen valakije. Ezt fogd már fel végre!
én gyúrtam kondiztam edzetem kölönböző sportokat
100 kilóba fekve 20 at nyomtam ,100 kilókal guggoltam bokszoltam ha kedvem volt balatont úsztam át többször
nagy darab vagyok izmos ,erre megkaptama csajoktól hogy a testem férfiatlan sportoljak , mert dagadt vagyok ,a fejem meg férfiatlan ,mondom jól van inkább megyek prostihoz én már nem szórakozok velük
Ez kb. olyan mintha azt mondanád hogy az a nő aki nem főz magának hanem a kínaiban vesz kaját az nőietlen mert a könnyebbik utat választja :D
Én soha nem voltam még prostinál, de szerintem nincs vele semmi baj. Korrekt üzlet, szolgáltatásért cserébe fizet az ember. Nyilván nem mindenkinek jön ez be(én se tudom elképzelni hogy lefeküdjek egy idegen nővel), de ha valakinek igen akkor miért ne?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!