Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik prostihoz járnak (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostihoz járnak (vagy legalább egyszer voltak)! Hogy reagálnátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Beszélgetés közben előkerült a téma, és azt mondtam, hogy szerintem nagyon gáz, ha valaki prostihoz megy. Sógorom rákérdezett, hogy miért, én pedig részletesen megindokoltam. Nem sértően, tárgyilagosan, a gondolatmenet az volt, hogy aki prostihoz megy, az a könnyebbik utat választja. Gyengéknek való. Márpedig aki gyenge, arra nem tudok férfiként tekinteni. (Tudom, sarkos vélemény, de hát ez van.)

Nagyjából itt állított le a párom, kiderült hogy a sógoromnak megvannak a bejáratott lányai, akikhez felugrik néha. Ő elment, nem mondott semmit.


Annyira kínos! Vajon ezzel megsértettem?


2014. jan. 29. 23:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nekem volt fix partnerem, és a páromnak is. Igaz, aztán váltottunk - egymásra :D Innen nézve viszont érthető, hogy abszolút nem tűnik kivitelezhetetlennek a dolog. :)


Nagyon beszélgetni nem akarok erről, a sógoromért ettől függetlenül se rajongok. Minél inkább az időjárásra szorítkozik a kommunikációnk, annál tovább fennmarad egy elfogadható viszony köztünk :)

2014. jan. 30. 01:06
 12/31 anonim ***** válasza:
62%
Tudod mi a könnyebbik út, Kérdező? Amikor puncival a lábad közt születsz, az a könnyebbik út!
2014. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Most mit kell ezen neki kiakadnia? Te mondtál vmit, ha szerinte nem lenne gáz, akkor minek van kiakadva? Ergo sztem ő is szégyelli...
2014. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nem gyengeség egyébként a prostizás.


Ha van pénzed, és azért költöd rájuk mert van, akkor mindegy, hogy meghívsz valakit pénzért egy buliban piálni, vagy prostira költöd.

2014. jan. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hülye vagy te meg a sógorod is... -.-


"Márpedig aki gyenge, arra nem tudok férfiként tekinteni. " Ez meg kit érdekel? O.o A ógorodat tuti nem


(nem prostihoz járó férfi)

2014. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos drágám nem mindenki születik adonisznak aki csak úgy talál magának lányt/nőt aki összefekszik vele.

Én is ezért járok ilyenhez és mondhatja a sok lány, hogy szánalmas meg gyenge vagyok, de akkor meg én is mondhatom, hogy ők sose jönnek velem össze. Nem a könnyebbik utat választom hanem sajnos az egyetlen lehetséges utat amivel szexhez juthatok.

Én is inkább szeretnék barátnőt, sokkal jobb lenne, de hát ha nem adatik meg akkor mit tegyen az ember..

2014. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyenkor kívánom azt, hogy bárcsak megfordulna a világ kereke egy időre és a nőknek kellene a férfiak után menniük. és persze a férfiak kapnának könnyedén szexet, a nőknek meg pedálozni kellene érte és rengeteg sértést lenyelnie. Megnézném sokak arcát.
2014. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
5%

Nekem meg az a véleményem, hgy az efajta gondolkodás rendkíűl primitív gondolkodási folyamatra utal. Valószínű egyelten allítás alapján elkönyvelted ezt az egász témát ("a prostizás a gyengeség jele") gyengeségned (bár abba se vagyok biztos, hogy belegondoltál egyálalán bármibe is) ahelyett, hogy megvizsgálnád több szemszögből és jobban belegondolnál miért "van ami".


De ha úgy gondolkodnék mint te akkor bőven kijelenthetem, hogy a nők is igen gyenge ösztönlények, nagyjából a szexen és a háztartás vezetésén kívűl semmire se alkalmasak, álltalába a férfi védelmére szorulnak, a történelemben nemigen emlékszem nagy női névre. Vagyis összességében a nők gyenge semmirese való lények.


Na ugye milyen jó érzés a te gondlkodási szintednek megfelelő véleményt olvasni? A helyedben nem lennék elszálva magamtól.

2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elszállva magamtól. De az általad írt katyvasz igen messze van a logikától.

No meg a kérdéstől is. Ami nem az volt, hogy ki mit gondol a prostizásról és/vagy a véleményemről, netán az intelligenciámról.

2014. jan. 30. 20:10
 20/31 anonim ***** válasza:
47%

A leírt válaszomnak, tény, hogy köze nincs a kérdéshez, de a lényeg ugyan az, egy teljesen random dologra úgy tekintesz minth az a világ bűne lenne (gondolom indokod az nincs rá), ez pont olyan mintha téged azért nem néznek nőnek mert nem hordasz szoknyát.


Egy teljesen hétköznapi dolog miatt nézel le egy embert. Nem az állítás miatt írtam azt amit hanem maga a felvetés. Egy teljesen hétköznapi dolog miatt lenézni (nem férfinak tekinteni) valakit röhelyes és szánalmas, kivéve akkor ha benned nincs semmi lenézni való.


De igazad van nem válaszoltam a kérdésre, a prostizást magát nem ítélem el azt se aki prostihoz jár. Ha egy férfi szexpartnert akar keresni 3 alternatívája van.


1. Keres állandó szexpartner, sajnos férfiként nem olyan könnyű találni mint egy nőnek, A nők mida álltal előít hatalmas igényeknek nehéz megfelelni.

2. Elmehet az ember valami szórakozóhelyre azt felszedhet valakit (ittasan nem válogatnak annyira), sajnos én olyan dolgokat láttam, hogy inkább kihagyom. (pl haver felszedett egy csaj akinek 10 perce élveztek 10 perce és azzal smárolt, nem értette min röhögök, gondolom ezért vették ki mindenhonnan az UV lámpát).

3. Elmegy egy fizetőshöz, aki igényes, mindenkinél használ óvszert és minden aktus után megmosakodik és eézségügyi papírja is van. A kettes pontban említett hölgyek egyiknek se felelnek meg, nekik tökmindegy ki és hogyan csak dugja meg őket.


Ez a három alternatíva van, lehet választana, a nőknél csak az első áll fent. Lenézed az embert mert prostihoz jár, gondolom felnéznél rá ha a kettes opciót választaná. Ha meg az egyest olyan könnyű lemme akkor nem lenne tele a gyk és a világ nőgyűlölő magányos férfiakkal. Tény és való nőknől ilyet keveset látok. Vagy a 3 közűl valamelyik vagy marad az szexmentes időszak, gondolom ti ezt elvárnátok, hogy inkább ne is dugjon a szerencsétlen mert nem talált olyat amit ti toleráltok, de kíváncsi lennék ti mennyire vállalnátok be ezeket.

2014. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!