Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik prostihoz járnak (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostihoz járnak (vagy legalább egyszer voltak)! Hogy reagálnátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Beszélgetés közben előkerült a téma, és azt mondtam, hogy szerintem nagyon gáz, ha valaki prostihoz megy. Sógorom rákérdezett, hogy miért, én pedig részletesen megindokoltam. Nem sértően, tárgyilagosan, a gondolatmenet az volt, hogy aki prostihoz megy, az a könnyebbik utat választja. Gyengéknek való. Márpedig aki gyenge, arra nem tudok férfiként tekinteni. (Tudom, sarkos vélemény, de hát ez van.)

Nagyjából itt állított le a párom, kiderült hogy a sógoromnak megvannak a bejáratott lányai, akikhez felugrik néha. Ő elment, nem mondott semmit.


Annyira kínos! Vajon ezzel megsértettem?


2014. jan. 29. 23:45
1 2 3 4
 1/31 Moszuke ***** válasza:
57%

az igazság néha fáj. beletiportál a férfiasságába.

azt hitte ez marhamenő és elgondolkoztattad valószínű a tényekkel.

ez van.

idővel majd megköszöni ha nem akkor nem kár érte.

2014. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
28%
Bár mindenkinek megvan a joga a véleménynyilvánításhoz, kérj tőle bocsánatot :)
2014. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen igazad van. Neki meg csak fáj az igazság. Nem kell bocsánatot kérni ezért.
2014. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 WheneverYouWant ***** válasza:
51%
Valószínűleg megsértetted:) Ezt a könnyebbik utat választottam én is már egy jó ideje... Komoly kapcsolatot szeretnék de amíg az nincs ez tökéletesen megfelel... Nincs kedvem hülye kislányoknak lökni a hülye sódert csak hogy lefektethessem. Megengedhetem magamnak élek is vele. Nem érzem magam férfiatlannak:) De sok lánynak ugyanez a reakciója mint neked. Nem alaptalanul. Viszont van kivétel.:)
2014. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Az egyik legősibb szakma ez, csak mára elfajzott.

Kicsit az önérzetébe gázoltál, de lehet, hogy megváltoztattad az életét:D

2014. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem hiszem hogy megváltoztatott bármit is....
2014. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem jogod van a véleményedhez, ha megsértődik, magára vessen.
2014. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérni nem akarok, elvégre a véleményemhez jogom van és nem is sértegettem senkit.


Igazából nem is értem. Oké, a rendszeres szex kell. De miért nem mondjuk egy fix szexpartnerrel?

WheneverYouWant, esetleg erről mi a véleményed? Azon túl, hogy egy prosti nyilván mindig kapható a szexre, mi más előnye van?

2014. jan. 30. 00:31
 9/31 WheneverYouWant ***** válasza:
Szivem:) Fix szex partnerrel??? Ne viccelj már... hol találsz olyat... Ráadásul port olyat aki tökéletes számodra. Próbáltam már ilyen csak szex és más semmit egy lány ismerősömmel. 3 hónapig működött utána megharagudott hogy mért nem akarok többet. Annak mindig az a vége. Amúgy meg nem prostihoz járok hanem erotikus masszázsra. Egy gyönyörű szép lányhoz akit én választok ki magamnak a több 100 ból. Relaxáció pihenés lazulás. Ennyi az egész,.
2014. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha ér annyit a sógorod beszélgess vele erről. Hogy Ő mért jár... A viszony is javulhat közöttetek és talán férfi tud maradni a te szemedben is.
2014. jan. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!