Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elment bennem a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elment bennem a baratom mennyi esely a terhessegre?

Figyelt kérdés

szilveszterkor vele voltam es en hulye sokat ittam es mikor hazamentunk nem is foglalkoztam semmivel...Moost bevagyok szarva nagyon... Ha holnap elmegyek a korhazba akkor felirjak es ha kivaltom akkor ha holnap meg beveszem akkor nem leszek terhes igaz?

Tudom nagy hulye voltam legyszi ne irjatok csak a kerdesre valaazoljatok kerlek

Idopont nelkul is odamehetek a korhazba? Nem vagyok meg 18 juniusba toltom.Egyedul mehetek? Mit tegyek? nagyon felek!!


2014. jan. 2. 15:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Talán kicsivel különb vagyok,mint bármelyik putris nő!És lehet hogy minden apró-cseprő részletet nem tudok a teherbe esésről,azért éppenséggel tudatlan sem vagyok!Nekem is volt több peteérésem 1hónapon belül,szóval annyira hülye nem vagyok,hogy ne tudjam ez is megtörténhet akár.Nem pátyolgatom,csak azt akartam neki mondani,hogy ha peteérés közelben volt,akkor nagyobb az esélye a teherbe esésre.Most tegyük félre azt,hogy volt neki egy spontán peteérése.És azok nem írtak hülyeséget,akik kiírták hogy tuti hogy terhes,meg hogy már nem segít a tabletta,amikor lehet,hogy most múlt el neki,vagy pár napon belül meg fog jönni neki?!Vagy ma már ennyire egyszerű teherbe esni?!
2014. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ne hazudj. Most azt írtad, hogy mindig van valamennyi esély, előző kommentben meg ezt:

"Mert ha elég felviláosult lennél,tudhatnád,hogy peteérés nélkül szinte 0 az esély egy babára."

2014. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
reg megjott
2014. jan. 5. 18:11
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát én nem látok olyat a kommentjeimben,hogy esély bármikor lehet.Hallott már valaki olyanról,hogy peteérés nélkül megfoganjon egy baba?!Mert én nem!Sokszor még akkor se sikerül,ha jó időpontban vannak együtt a párok.Peteérés nélkül szinte 0% az esély egy babára,ezt írtam ki,meg azt,hogy ténylegesen lehet egy spontán peteérés,de azt nem,hogy esély bármikor van.Kedves kérdezőnknek már nem kell tartania egy esetleges terhességtől,úgyhogy én kiszálltam ebből a primitív beszélgetésből!További szép estét mindenkinek!
2014. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2014. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!