Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elment bennem a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elment bennem a baratom mennyi esely a terhessegre?

Figyelt kérdés

szilveszterkor vele voltam es en hulye sokat ittam es mikor hazamentunk nem is foglalkoztam semmivel...Moost bevagyok szarva nagyon... Ha holnap elmegyek a korhazba akkor felirjak es ha kivaltom akkor ha holnap meg beveszem akkor nem leszek terhes igaz?

Tudom nagy hulye voltam legyszi ne irjatok csak a kerdesre valaazoljatok kerlek

Idopont nelkul is odamehetek a korhazba? Nem vagyok meg 18 juniusba toltom.Egyedul mehetek? Mit tegyek? nagyon felek!!


2014. jan. 2. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
holnap már nem sokat fog érni, de próbáld meg.
2014. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy az esélye, ha védekezés nélkül szexelsz!

Csak azért végiggondolva, 31-én szexeltél védekezés nélkül, holnapra már olyan sok idő fog eltelni, hogy sokkal kisebb eséllyel hat az esemény utáni. Már ha egyáltalán hatni fog.

Ilyenkor a legrövidebb időn belül, akár ügyeletre el kellett volna-kellene menni!

És igen, mehetsz egyedül, nem kell hozzá szülő.

2014. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mi lesz a neve :)? kb ennyi.
2014. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok anyuka lettél.
2014. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de ezt nem csak nogyogyasz irhatja fel?
2014. jan. 2. 15:12
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Védekezés nélküli szexnél, ha jól sejlik, akkor kb. 30% valószínűséggel következik be megtermékenyítés, de attól tartok pontos statisztikákat nem készítenek.

Az esemény utáni tabletta hatása annál bizonytalanabb minél később veszed be, tehát holnap már nem sokat fog érni. Bár valamikor hallottam, hogy van hosszabban alkalmazható készítmény is, de erről nőgyógyászt kellene megkérdezni.

2014. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Még az abortusz a megoldás, de az egy nagyon kegyetlen dolog, meg fog viselni.
2014. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

De igen, nőgyógyász írja fel. És?

A kórházban ünnepek ideje alatt is van nőgyógyász, van ott is ilyenkor ügyelet, oda kellett volna már lehetőleg 1-jén elmenned.

2014. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy hat! A 3. napon már csak kb 35%.


Ilyen esetben minden ÓRA számít, nemhogy napok..

2014. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Különben azt nem értem, hogyha én anno 16 évesen egyes egyedül szintén szilveszterkor ezt el tudtam intézni, akkor te hogy lehetsz ennyire segghülye?
2014. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!