Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elment bennem a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elment bennem a baratom mennyi esely a terhessegre?

Figyelt kérdés

szilveszterkor vele voltam es en hulye sokat ittam es mikor hazamentunk nem is foglalkoztam semmivel...Moost bevagyok szarva nagyon... Ha holnap elmegyek a korhazba akkor felirjak es ha kivaltom akkor ha holnap meg beveszem akkor nem leszek terhes igaz?

Tudom nagy hulye voltam legyszi ne irjatok csak a kerdesre valaazoljatok kerlek

Idopont nelkul is odamehetek a korhazba? Nem vagyok meg 18 juniusba toltom.Egyedul mehetek? Mit tegyek? nagyon felek!!


2014. jan. 2. 15:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Még nem biztos,hogy terhes vagy.Egy alkalommal történt,ritka ha valaki teherbe esik 1 alkalomtól.De azért máskor ne csinálj ilyen hülyeséget!
2014. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
nem hiszem el h ennyi hülye ember van...
2014. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Már nem érsz vele semmit ha beveszed.

Ott majd megmondják neked.

Ezt elcseszted.

2014. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Vannak párok, akik hónapokig szexelnek mire lesz végre gyerekük. Szóval 1 alkalom után nem valószínű, hogy pont te leszel terhes.
2014. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mikorra várod a menstruációdat.Mert ha elég felviláosult lennél,tudhatnád,hogy peteérés nélkül szinte 0 az esély egy babára.Persze kivételek mindig vannak-talán a mesekönyvekben.Szóval itt azon van a hangsúly,hogy mikor volt meg utoljára és hogy hány naposak a ciklusaid,amiből kb kilehet számolni,mikor volt peteérésed.És ha már jó rég,vagy még csak mostanában lesz,akkor nem kell paráznod.
2014. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Utolsó drága, csak hogy tudd, spontán peteérés bármikor lehet, amit akár egy orgazmus is kiválthat.

Na csókollak okoska!

2014. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 16-os!!!Akkor akinek minden egyes szeretkezéskor van orgazmusa,mindig esélyes a terhességre mert peteérést vált ki??!!!!Egyébként a kérdezőn próbáltam segíteni,és tőle kérdeztem a segítséghez szükséges adatokat!!!Nem egy 15éves pi..a vagyok,nekem van már egy kisfiam,úgyhogy nem kell bemutatni a szaporodási elméleteket!!!!
2014. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz egy magyar mondatot értelmezni? Ezek szerint nem. Mondom bármikor lehet. Ez szerinted egyenlő azzal, hogy minden orgazmuskor van?


Sok buta nő szül gyereket (sajnos), te ettől nem vagy okos.


Nőgyógyászaton dolgozom, ne oktass ki, ha kérhetem. Az az ember szimplán hülye, aki szerint csak félidőben lehet teherbe esni.

2014. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem neked ezzel a kedves modorral nem az egészségügyben lenne a helyed!!!Értettem elsőre is,amikor kiírtad,hogy bármikor lehet spontán peteérés,de mégegyszer kiemelném:A KÉRDEZŐN PRÓBÁLTAM SEGÍTENI!Bocsánat ha nem azok közé tartozok,akik rögtön oltogatják meg trágár szavakkal illetik,mikor eléggé kétségbe van esve!Annyira okos azért te se vagy,hogy így látatlanból megállapítsd,hogy neki volt-e spontán peteérése!És én nem egy hülye nő vagyok,akit fölcsináltak a bokorban!Tudatos családtervezésről hallottál már?!
2014. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%

Sehol sem írtam, hogy felcsináltak téged egy bokorban. De nehogy már attól érezd magad okosnak, mert szültél. A legaljább putris roma nő is szül.


Miért segít a kérdezőn az, ha pátyolgatod? Erre azért kíváncsi lennék. Attól nem fog neki leesni, hogy "na tényleg hülyeséget csináltam, kéne esemény utáni".

2014. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!