Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyiket tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyiket tartjátok dögösebbnek?

Figyelt kérdés

Nekem most ilyen a hajam: [link]


De gondolkodom ezen: [link]


Melyik szexibb? A hosszú vagy a rövid? Ja, és tegyük fel mindkettő jól áll! Akkor melyik mellett döntsek, melyiket szeretnétek a barátnőtöknek? Miért? :)


2014. jan. 1. 23:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ez az arcodtól is függ. :) de szerintem hosszabb..
2014. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyételműen a hosszabb nyert. Értem, maradok barna és hosszú :) Köszi!
2014. jan. 1. 23:52
 13/18 anonim ***** válasza:
hosszú
2014. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hosszú


a rövid haj kevés nőnek áll jól


ahhoz nagyon szabályos és szép arc kell

2014. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én inkább hosszú haj párti vagyok, de a rövid se rossz.
2014. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hosszú haj! Az első kép! Nőnek ne legyen ilyen rövid haja mint a 2-esen, szerintem idétlen. Senkit sem láttam még akinek jól állt volna a szörnyen rövid haj. Habár lehet, hogy mégis, de nem ugrik be. :)
2014. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 dragonkalo ***** válasza:
A hosszabbat.Én nem szeretem a rövid hajú lányokat kivéve,ha punk haja van.:D
2014. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó a túl rövid. Bár ez a lány arcától is függ. A rövidebb haj kiemeli a nyakat az arcot a vállakat. Csak azoknak a nőknek állhat jól rövid haj akiknek gömbölyűen formás az arca szép az orruk nagy a szemük, hosszú karcsú a nyakuk, és tökéletesek az ajkaik. A haj ezek hibbáit kompenzálhatja. De ha ezek nagyon szépek szexisek, kár egy kócos lobonccal eltakarni. De ha nem tökéletesek a fent említettek maradjon csak a hosszú lobonc, az mindezt kompenzálja, és javítja elrejti a hibákat.
2014. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!