Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért van az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy ha egy lány itt akar ismerkedni, azért tartjátok kur. Vának, ha nem akar, akkor meg azért?

Figyelt kérdés

Sokszor írjátok, hogy egy értelmes lány nem ismerkedik itt, ha meg ránk írtok egy teljesen ártatlan kérdésünk kapcsán, hogy ismerkednétek, mi viszont nem ismerkedési céllal tettük fel a kérdést és ezért visszautasítunk, akkor meg azért kur.váztok le. Vagy az lehet, hogy két nagy csoportra lehet osztani az itteni férfiakat, vannak akik akarnak és vannak akik nem akarnak ismerkedni és ez alapján ítélik meg a nőket?

Akinek nem inge, ne vegye magára.


2013. dec. 20. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem szólok be. ismerkedek itt.
2013. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez most felhívás egy ismerkedésre?
2013. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet.De ügye azt tudod,hogy nem az összes srác ilyen?
2013. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez most így alakult de holnap legyen rajtad sapka.
2013. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szoval akkor ku*va vagy ?:D
2013. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na Te most Ku.va vagy ? vagy nem? ez itt akérdés nem más...
2013. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok gyökér is jár ide, de nem mindenki az, azért. :D

Jobb a témához fűződő dolgot írni az üzenetbe, természetesebb, mint megkérdezni, hogy ismerkednénk :)

2013. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csak az ri bancozik mindenkit, akinek vaj van a füle mögött ;)

épp akartam amúgy kérdezni, hogy lányok sosem írnak privit fiúknak? én 96%-os értékelésű vagyok, megpróbálok okos és segítőkész válaszokat írni, volt pár poénom is, és hát sose kaptam lányoktól privit. nem szégyen a mai világban lányoknak kezdeményezni! :) írok én elég privit, amire nem kapok választ :P

2013. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem szoktak írni lányok. minden nap.
2013. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te balek vagy. nem kell nőkre írni.
2013. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!