Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti irnátok egy ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti irnátok egy ismeretlen pasinak hogy helyes miközben nem is tartjátok annak?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már olyan eset hogy azt irta a lány helyes vagyok utána pedig nem irt vissza .Nem tudom eldönteni hogy valóban helyes lennék vagy csak nem akarnak megsérteni.

2013. dec. 25. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én megírom h helyes mert nem akarom megsérteni aztán lerázom finoman
2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50-50 tesó
2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene hogy hazudjak, akár jóindulatból is egy ismeretlennek? Nem írnám. De azt se, hogy hűde szarul nézel ki, ásd el magad, normálisan is ki lehet fejezni, ha valakinek változtatni kellene kicsit a külsején...
2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én nem, mert kíméletlenül őszinte tudok lenni

de van aki inkább azt mondja, hogy helyes vagy hogy ne bántsanak meg

de amúgy ha vkinek azt mondom hogy nem az esetem, az ált azt mondja hogy megsértettem...

2013. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha azt irják hogy helyes vagyok és ismerkedni is szeretnének akkor miért nem irnak vissza?
2013. dec. 25. 21:45
 6/13 anonim ***** válasza:
mert kíméletesek
2013. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez egy anonim oldal. Lesz.rom, hogy neki ez most rossz, ő kérdezte, hogy hogy néz ki, nem fogok hazudozni

Persze ha bűn ronda, én sem vágom a képébe, hogy akaszd fel magad, mindenki jobban jár, de azért naa.

Ha meg utána nem írok vissza azért nem, mert a személy maga nem érdekel, csak jól néz ki, ennyi. Odáig nem süllyedek, hogy interneten keressek társat. Vagyis egy ideig biztos nem. Bocs, ha valakit megbántottam, de itt sem fogok jópofizni,

2013. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem (:

Azért kösz a válaszokat.

2013. dec. 25. 21:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Jha, hogy elvileg ismerkedne is? Akkor már én sem értem, pedig én is nőből vagyok...
2013. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tedd ki a fejed, megmondjuk.
2013. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!