Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy egyszer előfordult nálam hogy szeretkezés előtt egyszerűen lelankadtam mert annyira izgultam.. és azóta egyre többször előfordult hogy annyira koncentráltam arra hogy felálljon hogy (szerintem) az miatt lankadt le.. szerintetek mi miatt van? Az miatt hogy ennyire rágörcsölök az egészre? próbálom magam átadni az érzésnek de valahogy mindig el kezdek erre gondolni.. persze van mikor semmi baj nincs és gond nélkül megy csak ha előfordul az elég ciki. Nemrég lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak ott nem voltak ilyen gondok.

Valami ötlet, megoldás?

17/F



2013. dec. 27. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen baratom, az elso par honap eleg docogosen telt, de aztan belejott/megszokta a kozelsegem. Fogalmam sincs, mitol lehet, marmint tutira lelki okai vannak, csak nem tudom, miert alakul ki.
2013. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szereted a csajt biztos és nem akarsz neki csalódást okozni. Pont eltaláltad ennyire rágörcsölsz. Próbáld kényeztetni a csajod máshogy. Ha például kinyalod és látod ahogy elmegy az tuti felizgat annyira hogy álljon a cövek. Nem létezik hogy nem. Hidd el nem fog ellenkezni. Addig is jobban feltudod a testét fedezni. A további dolgokat már nektek kell kiokoskodnotok. Ha nyíltan beszélsz vele erről meg úgy általában a szexről akkor jó lesz a szexuális életetek hidd el.
2014. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ijen helyzetekbe,de már 2 hónapja nem fordult elő, lehet a serdülő kor miatt h kamaszok vagyunk meg minden mitom én :D 17/F
2014. jan. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!