Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha kezd vonzani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kezd vonzani a lakótársnőm?

Figyelt kérdés
Koedukált albérletben lakom, van egy lány is köztünk. A múltkor eldumálgattunk (inkább csak úgy felszínesen), elhülyéskedtünk, flört nem volt, de picit úgy éreztem, mintha a szemében lenne valami, illetve mintha nem taszítaná a társaságom. Megeshet, hogy a segítségemre fog szorulni, és így hátha rá tudom venni egy közös programra. A gond csak ott van, hogy mocorog bennem a "házinyúlra nem lövünk" elve, ugyanakkor viszont nagyon kívánatosnak tartom a lányt, annyira még nem ismerem. Szóval ilyen helyzetben mit tegyek? Próbálnám a lehető legkisebb zűrt okozni. Köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 21. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan helyzet, ahol én lakom. Remélem nem te vagy az :D hol laksz?
2013. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Oké, de hogyan tudjam meg, hogy ő is így gondol-e rám. Nem akarom, hogy szexuális zaklatás legyen a vége.
2013. dec. 21. 19:57
 3/7 Zakathol ***** válasza:
44%
"mintha nem taszítaná a társaságom." az már egyből vonzalom szerinted?! :D Fck logic! :D
2013. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb ismerd meg jobban.
2013. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Részemről nem bánnám, ha csak "futó viszony" lenne, inkább csak testileg vonz, pár dolgot tudok róla, ami pl. párkapcsolati téren nem teszi őt vonzóvá a szememben. Egyszóval nem tudnék rá úgy nézni, hogy ő legyen az, akit egy egész életre magam mellett szeretnék tudni, ő inkább "fiúsabb", bulizósabb csaj, haverkodni jó vele, de párkapcsolati szempontból nem látok többet benne, arcra és testre viszont vonzó.
2013. dec. 21. 20:14
 6/7 A kérdező kommentje:
#3: Nem azt mondtam, hogy ő vonzódik hozzám. Pont azt szeretném kideríteni, hogy ő mit gondol.
2013. dec. 21. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
"Pont azt szeretném kideríteni, hogy ő mit gondol." Tőlünk szeretnéd megtudni? :)
2013. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!