Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kukkol a lakótársnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kukkol a lakótársnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves srác vagyok. Nemrég beköltözött mellém az albérletbe egy csaj. A fürdőszoba ajtaján régi fajta zár van, nagy kulcslyukkal, amin belátni. Pár héttel a beköltözése után gyanús mozgásokat véltem látni a fürdőszabaajtó túloldalán amikor tusoltam. Ma pedig a gyanúm beigazolódott: a telefonomat úgy állítottam, hogy a kamerája rálásson a fürdőszobaajtóra. Mit csináljak?
2011. szept. 1. 00:35
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Tömd be a kulcslyukat valami szarral, ennyi.
2011. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
akassz egy törölközőt a kilincsre - problem solved :D
2011. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Vagy ne fürgyé' le...
2011. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rusnya,különben nem lenne kérdés,hogy mit tegyél.
2011. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

00:51-nél a pont.


Ha mégsem, akkor meg rántsd be magad mellé :D

2011. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kukkolj vissza
2011. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Két dolog miatt nem hiszem el, hogy ez nem fake.


1. Egy 23 éves férfi ezen inkább röhög, nem kiakad és kér segítséget a neten.


2. A nőknek általánosan jobb a fantáziájuk és eleve kevesebb hangsúlyt fektetnek a nemi szervekre. Szóval onnantól, hogy együtt éltek, nem volna szüksége még kukkolódásra is, hogy beleképzeljen egy szexuális fantáziájába.


De ha tévedek, akkor bocs a rágalomért. :)

2011. szept. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ma 01:05 mondjuk el tudom képzelni h 23 évesből ezt váltja ki.

az tényleg fura, hogy lány ilyet nagy valószínűséggel nem tenne, bár ritkán, de előfordulhat mégis. meg az fura, hogy nem jön rá magától a kérdező, hogy pl. a kilincsre akasztott törülközővel könnyedén megoldható a probléma. de lehet, hogy nem emiatt kérdezte, hanem más miatt, akkor gondolom, pontosítja a kérdést.

2011. szept. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Jaaj, hát felejtsd kint a törülközőt, és ess egy qrvahangosat a padlóra seggel lefelé, és könyörögj neki, hogy a halálodon vagy jöjjön be.


B verzió - elkezdtek beszélgetni, csinos?

2011. szept. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hívd be tusolni,h segítsen megmosni a hátad,kukkolás megoldva,és még fürdessz is egy jót.:D
2011. szept. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!