Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meg olyan csaj aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg olyan csaj aki nem kukkol mas pasikat?

Figyelt kérdés
a parom sokszor jol megnezi a szep noket,es ez engem zavar ... masfel eve vagyunk egyutt de en soha rajta kivul egy pasit sem neztem meg,egyszeruen nem erdekelnek,nem tetszik 1ik sem ... mindig csak o jar az eszemben,csak o tetszik, es senki mas...es ezt mikor elmondtam neki nekemalt hogy ugyan mar,minden csaj nezi a jo pasikat!... De en nem.Mas csaj is van igy ezzel hogy csak a parja tetszik neki/tartja jo pasinak es senki mast? (meg csak megsem nezek rajta kivul senkit sem)
2009. ápr. 15. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Mit vársz egy pasitól őszintén? Ez genetikailag bennünk van.


16F

2009. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

a férfiaknak sosem elég a jóból...mindig keresik a szépet a szemükkel bár, nekik mindig van egy szebb zsákmányuk.ne aggódj ez természetes.nem akar lecserélni se ilyesmi,csak a pasik ilyenek:)

15/L

2009. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Én azért igenis megnézek egy jó pasit, azzal nem ártok senkinek, és attól még ugyanúgy szerethetem a párom.
2009. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Amíg nem gusztustalan módon nézi meg a nőket, addig semmi gond. Ettől függetlenül még téged szeret, és nem cserélne le egyik nőért sem.

A saját páromon is tapasztaltam, hogy szinte reflexszerűen néz még egy másik nőt, úgy látom nincs benne tudatosság. Ami egyértelműen azt mutatja, hogy az ösztönök munkálkodnak ilyenkor, amelyek ellen szinte lehetetlen küzdeni.


Petranova

2009. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
jól mondja az előtte szóló, ne gondolj rosszra, attól még te vagy neki a jócsaj
2009. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
nálunk ugyanez van csak fordítva ... én csaj létemre megnézek egy egy pasit (de egyáltalán nem dúrván) , de neki még az is baj ha csak fél mp-nél tovább tartom egy idegen fiún a szemem ... áhh .. ki érti . ugyanakkor ő meg azt mondja hogy ő sosem néz meg egy csajt sem . Ami számomra fura ... mert 1 év alatt tényleg 1X sem láttam h megnézett volna egy csajt...:/
2009. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem,te nagyon szerelmes vagy,azért nem figyeled a többi fiút.Én 4 éve vagyok együtt a barátommal (nem csaltam meg sose),és bár nagyon szeretem,de bevallom,megnézem ha egy jóképű fiút látok.Már csak azért is,mert nagyon ritkán látok igazán csinos fiút.Ebben még nincs semmi gáz.Nekünk lányoknak,nehezebb helyzetünk van ebből a szempontból (hogy zavar,ha a fiúnk más lányokat nézeget),mert köztudottan Magyarországon rengeteg szép lány van.Az még nem tragédia ha csak nézi őket,addig amíg nem lép a tettek mezejére.
2009. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
én is megnézem a jó pasikat..sőt, úgy érzem bűn lenne, ha nem tenném.. :p nincs ezzel semmi probléma..nem vakságot fogadtunk.. :)
2009. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy megnézem a jó pasikat, naná. A párom is megnézi a jó nőket na és ? Akkor is otthon fog enni. Aki nem nézi és látja, csak a saját párját, az már nem egészséges, ott valami nincs rendben.
2009. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem nézem meg! Fel sem merül bennem, nem érdekel, hogy milyen jóképű pasik mászkálnak - vannak, és kész, mit bâmuljak rajtuk??
2009. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!