Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meg olyan csaj aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg olyan csaj aki nem kukkol mas pasikat?

Figyelt kérdés
a parom sokszor jol megnezi a szep noket,es ez engem zavar ... masfel eve vagyunk egyutt de en soha rajta kivul egy pasit sem neztem meg,egyszeruen nem erdekelnek,nem tetszik 1ik sem ... mindig csak o jar az eszemben,csak o tetszik, es senki mas...es ezt mikor elmondtam neki nekemalt hogy ugyan mar,minden csaj nezi a jo pasikat!... De en nem.Mas csaj is van igy ezzel hogy csak a parja tetszik neki/tartja jo pasinak es senki mast? (meg csak megsem nezek rajta kivul senkit sem)
2009. ápr. 15. 21:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
76%

Én is megnézem a jó pasikat,nincs ezzel semmi gond szerintem:)

19/L

2009. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is megnézem ha helyes fiút látok,lány vagyok.Ettől még nagyon szeretem a barátom,de nézhetnek ki mások is jól,nekem akkor is csak ő kéne,ha magát Zeuszt pillantanám meg a villamoson:-)
2009. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
én is megnézem a jó pasikat, ebben szerintem sincs semmi rossz :)
2009. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%

A kérdés tanulsága: szúrjátok ki a szemeteket, mert más pasira nézni BŰN.

Fordítás: köszönjük a lepontozást :)

2009. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!