Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vajon miből él a lakótársnőm...

Vajon miből él a lakótársnőm ilyen magas színvonalon?

Figyelt kérdés

1 hete költöztünk össze, de igen furcsa nekem. Magyarázható lenne az egész azzal, hogy gazdagok a szülei, támogatják Őt, de szerintem akkor nem lakótárssal költözött volna össze.

21 éves, vidékről költözött fel, de olyan ruhái, cuccai vannak, hogy csak ámulok és bámulok... 40 ezer Ft-os táskák, a farmerjain, felsőin is látszik, hogy mind magas árkategóriás... Guess, Vuitton stb.

Vajon miből?


2010. okt. 31. 10:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
www.sexchat.hu (?)
2010. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
és mi ezt honnan tudjuk???
2010. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Kitudja, lehet évek alatt, szedte össze őket, mondjuk 2 hónap alatt vett 1 pólót, minthogy abból az árból vehetett volna 2nadrágot, 3pólót meg egy cipőt például.

Sok ember buta, és inkább hord egy ruhadarabot évekig, minthogy olcsóbbat venne, de váltogatná.

Vagy lehet, hogy azért költözött albérletbe, hogy maradjon pénze ruhákra, mert az neki a legfontosabb, nem az, hogy mondjuk, spóroljon egy lakásra, mert buta.

A filmekben láttam olyat is, hogy az elkényeztetett lányka, bár megtehette volna, hogy legyen lakása, mégis koliba költözött, hogy kipróbálhassa a normál tinik életét, de nem hiszem, hogy itt ez áll fenn :D

2010. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
68%
mi lenne ha megkérdeznéd tőle? Szerintem szex-hez kötődő munkája lehet.
2010. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

LOL ugyanez a helyzet nálam is..


Csak az én lakótársam 19 éves:D

De másrkás holmijai vannak, saját kocsija, Hajas Szalonba jár fodrászhoz stb

:D

2010. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

1.kérdezd meg

2.megtudod.

2010. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
*márkás
2010. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ő titkárnő
2010. okt. 31. 10:30
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet, hogy valóban gazdagok a szülei, de nem akarnak neki abban a városban lakást venni, mert tudják, hogy csak pár évig lesz ott.

2. vagy pedig azért nem vesznek neki, mert még nem találtak megfelelő lakást, ill. vettek lakást, de az építés alatt van.


3. Lehet, hogy hamisítványok a cuccai (pl. én naponta 50 embernél látok "LV" táskát)


4. Lehet, hogy az összes kapott pénzét feléli és ruhákat vesz belőle (de nem tesz félre).


5. Lehet, hogy valóban van egy kis "mellékes". Én is ismertem egy lányt, aki rúdtáncolt, és a keresetéből hetente(!) 40-50ezret költött ruhákra.

2010. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Lehet h ebay-en vásárol :)
2010. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!