Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bakancs miatt elküldeni? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakancs miatt elküldeni? Én gondolom úgy, hogy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Internetes párkereső oldalon beszélgettem egy lánnyal és most hétvégén lett volna az első randi.Láttunk már egymásról képet szóval nem vakrandi volt.

Szépen kiboxoltam bakancsomat,nagyon tiszta volt.Jól felöltöztem.Tehát tényleg elegáns voltam.Vettem egy szál rózsát.És odamentem a megbeszélt helyre.Amikor ő is megérkezett köszönés,puszi,átadtam a rózsát.Leültünk és akkor végigmért.Majd megkérdezte,hogy az bakancs?és felállt majd azt mondta:"menj haza és értékeld át az életed".Majd ott hagyott.

Lol?WTF?Miért?


2013. dec. 16. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy emiatt skinheadnek hitt?
2013. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Anno első randevúmra bőrkabátban, rövid hajjal, kecskeszakállal és acélbetétes bakancsban (Martens, egyszerű utcai, fekete fűzővel) mentem, és sárga rózsát vittem. Nagyon jól sikerült a randi, több éves kapcsolat lett belőle, ergó a csajszi nem jól van bekötve.:D
2013. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom :/.Egy hónapig beszeltünk fb-n és utána találkoztunk.Tehát megismert tudta,hogy annyira nem vagyok ebben a témában.

Mondjuk abban igazan van Cyan,hogy nézhetett.Mert rövid hajam van.Esetleg nézhetett annak.De tényleg normálisan öltöztem fel szóval csak a bakancs volt a bökkenő.

2013. dec. 16. 21:43
 14/17 anonim ***** válasza:
sz s tanulság belőle,hogy ne egy kis 16 évesssel,hanem egy érettebb felfogásu lánnyal randizz legközelebb.Amúgy privátba leírhatnád,meliyk ez a társkereső,mert énis fent vagyoke gy páron,de még egyiken se nagyon sikerült semmi sajnos.....
2013. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Vannak akik nem szeretik a bakancsot, kérdező tedd túl magad rajta, legközelebb biztos olyan lánnyal fogsz találkozni akinek nem lesz gondja a bakanccsal. Milyen bakancsod van?
2013. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Corman angol katonai
2013. dec. 17. 16:44
 17/17 anonim válasza:
15ös vagyok, az jól néz ki és jó fajta, nekem Martens 1919 és 1460 van, jól tetted hogy kiboxoltad, szerintem is elegáns a bakancs, ilyenkor télen pedig ideális viselet:)
2013. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!