Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem, vagy ez még normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, vagy ez még normális?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, padtársam, legjobb barátnőm. 1.5 éve ismerjük egymást és nagyon jól elvagyunk. Mindent megbeszélünk, mindent megosztunk egymással, folyton együtt lógunk, együtt megyünk mindenhova és ez eddig rendben is van. De mostanában egyre többször gondolkodom azon hogy ez még sima baráti kapcsolat vagy már szerelem. Nagyon hiányzik ha nincs velem, mondhatni depressziós vagyok nélküle. Remélem tud segíteni valaki ezt eldöntenem. Előre is köszönöm a válaszokat egy 16 éves lány.

2013. dec. 15. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg tudnád csókolni is?
2013. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
nem feltétlen vagy szerelmes belé.. szerintem csak egyszerűen az ő személyével azonosítod a saját boldogságodat ezért hiszed hogy csak akkor lehetsz boldog ha ő ott van..
2013. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez szerelem, ÉS még normális.
2013. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Hát azon még nem is gondolkodtam...igazándiból nemtudom!!:/

#2 Ez igaz!! Tényleg csak akkor vagyok boldog ha vele vagyok!!

#3 Remélem!! Nem akarom ezzel elrontani a barátságunk!!


Mindenkinek köszönöm a választ!!

2013. dec. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!