Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bakancs miatt elküldeni? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakancs miatt elküldeni? Én gondolom úgy, hogy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Internetes párkereső oldalon beszélgettem egy lánnyal és most hétvégén lett volna az első randi.Láttunk már egymásról képet szóval nem vakrandi volt.

Szépen kiboxoltam bakancsomat,nagyon tiszta volt.Jól felöltöztem.Tehát tényleg elegáns voltam.Vettem egy szál rózsát.És odamentem a megbeszélt helyre.Amikor ő is megérkezett köszönés,puszi,átadtam a rózsát.Leültünk és akkor végigmért.Majd megkérdezte,hogy az bakancs?és felállt majd azt mondta:"menj haza és értékeld át az életed".Majd ott hagyott.

Lol?WTF?Miért?


2013. dec. 16. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kemény. Nálunk a pincérek is bakancsba dolgoznak, elegáns, olyan betyáros. Szerintem van gond a csaj fejével rendesen.
2013. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És még a rózsát is elvitte!
2013. dec. 16. 21:30
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Mit meg nem adnék egy olyan randiért, ahol még rózsát is kapok a férfitól!
2013. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ASOT ***** válasza:
86%

Cikinek találta, hogy nem egy trendi cipőben van a srác.

Jó nagy paraszt a csaj h csak így lelépett....

2013. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem tudok sokkal többet mondani, ez tipikus no comment helyzet.
2013. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1-es en pincer vagyok pincerek bakancsba!lol
2013. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fehér a fűződ?
2013. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem dehogy fekete.

Így is van,hogy belém kötnek.Vagy haverkodnak.

2013. dec. 16. 21:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem nincs olyan buta ember, aki egy bakancs miatt hagy ott valakit. Szerintem mással volt a problémája.
2013. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem árulsz több halálpálcát.. menj haza és gondold át az életed.. lehet ő Kenobi mester!!!
2013. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!