Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen ember valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ember valóban alkalmatlan párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2 hónapja új helyre költöztünk a családommal, ahol megismerkedtem a szomszéd fiúval (23/F), aki nagyon aranyos, kedves és ráadásul helyes is. Egy férfinál nem tapasztaltam még ennyi kedvességet és odaadást, mint amennyit benne, ennek köszönhetően teljesen belé szerettem. A hátulütője az egésznek, hogy ő alkalmatlan párkapcsolatra, mert valami komolyabb betegsége van (említette, de már nem emlékszem a nevére). Fáradtságtól, túlzásba vitt izgatottságtól összeesik és beszédproblémái is szoktak lenni, a másik pedig, hogy szexuális téren is alkalmatlan, szintén a betegségből kifolyólag. Utoljára 4 évvel ezelőtt volt neki egy 2 hónapos kapcsolata, előtte pedig 5 évvel egy pár napos.

Nem tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de ő nem is foglalkozik lányokkal, nem keresi a társaságukat, az is véletlen hogy velem szóba állt. Hagyjam őt és álljak tovább, vagy kezdeményezzek nála?


22/L


2013. dec. 16. 17:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

"valami komolyabb betegsége van (említette, de már nem emlékszem a nevére). Fáradtságtól, túlzásba vitt izgatottságtól összeesik és beszédproblémái is szoktak lenni, a másik pedig, hogy szexuális téren is alkalmatlan"


Akkor miről beszélgetünk itten?

Sajnálatból nem lesz párkapcsolat, csak megalázás és konfliktusok sorozata.


Barátkozz vele, ha szimpatikus, de szerintem mint ne várj tőle semmit.


Iszonyú nagy felelősség egy ilyen nagyon problémás embernek beleavatkozni az intim életébe.


Ha te megelégeled, akkor odábbállsz, ő meg ott marad az újabb traumáival, megaláztatásaival.


Amihez valakinek nincs adottsága, azt nem szabad erőltetni.


Féllábú embert ne akarj kihívni egészségesek közt futóversenyre.

Sükettől ne várd el, hogy abszolút hallása legyen....

2013. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Narkolepsziának tűnik a betegsége.

Szerintem simán együtt lehet élni vele betegként és hozzátartozóként is.

2013. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
Figyelj, ha ő nem tud, és szép vagy, én megduglak szíves örömest....
2013. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Az életed meg leélheted vele, az nem érdekel ;)
2013. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Már bocs, de ha 23 éves és 9 éve volt egy pár napos (14 évesen!) és 4 éve (19 évesen) egy 2 hónapos kapcsolata abból hogy lehet leszűrni, hogy alkalmatlan? :)


Csak mert szerintem akinek évekig nem megy, és fizikailag nem áll fel az alkalmatlan szexuálisan. Másrészt vannak "játékszerek" és más módszerek. Inkább fantáziátlan és félénk nem?

2013. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

Na ez a baj a magyar emberekkel.Rögtön leírja a másikat ha annak van valami problémája és nem foglalkozik vele.

Ha vak ne állj vele szóba,ha egy lába van akkor,ha hallássérült akkor se....

Gusztustalan felfogás!

2013. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%
19:10 Taigetosz van, haver. A gyenge elbukik.
2013. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
A történetet közelebbről ismerem, nem a tiéd hanem a sajátod. Nem a fiú lesz a történetben a legnagyobb baj, hanem a fiú szülei. Mindvégig azzal fognak csesztetni, hogy csak kihasználod, stb. még akkor is ha történetesen többet keresel mint a férjed. Ez van nálunk is sajnos. A férjem beteg de ennek ellenére engem támadnak a szülők mert képtelenek elengedni, most 35 évesen is kisgyerekként tekintenek rá nekem meg pokollá teszik az életem a folyamatos piszkálódással és kibeszéléssel, ellenem hangolással, pedig dolgozok is rendesen, otthon is a munkahelyemen is. Nem vagyok ingyenélő, pedig ők annak tekintenek engem, mert szerintük egy beteg emberrel csak olyan akar együtt élni aki ki akarja használni.
2013. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha szexuálisan alkalmatlan, biztos nem kezdenék vele. Számomra ez mindeknit alkalmatlanná tesz egy kapcsolatra. Ha később, hosszú házasságban történik esetleg valami, arra még azt mondom, talán fogcsikorgatva kibírható, de önszántamból biztos nem kötném össze az életem egy olyan emberrel, aki soha nem tud kielégíteni. A szex nélkül egy kapcsolat csak barátság. Legyetek barátok, és keress egy normális férfit.
2013. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne attól tedd már függővé, hogy pár boldogéletű mit ír ide! Felnőtt nő vagy, döntsd el magad! Nekem nincsenek fizikai gondjaim, mégse volt barátnőm 23 évesen, de olyan nő nem is kéne, aki gyakorin pár ember véleménye alapján kosarazna ki. Amúgy ilyen kérdéssel még az is lehet, hogy netán te vagy alkalmatlan, bizonytalan, már nem azért.
2013. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!