Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen ember valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ember valóban alkalmatlan párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2 hónapja új helyre költöztünk a családommal, ahol megismerkedtem a szomszéd fiúval (23/F), aki nagyon aranyos, kedves és ráadásul helyes is. Egy férfinál nem tapasztaltam még ennyi kedvességet és odaadást, mint amennyit benne, ennek köszönhetően teljesen belé szerettem. A hátulütője az egésznek, hogy ő alkalmatlan párkapcsolatra, mert valami komolyabb betegsége van (említette, de már nem emlékszem a nevére). Fáradtságtól, túlzásba vitt izgatottságtól összeesik és beszédproblémái is szoktak lenni, a másik pedig, hogy szexuális téren is alkalmatlan, szintén a betegségből kifolyólag. Utoljára 4 évvel ezelőtt volt neki egy 2 hónapos kapcsolata, előtte pedig 5 évvel egy pár napos.

Nem tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de ő nem is foglalkozik lányokkal, nem keresi a társaságukat, az is véletlen hogy velem szóba állt. Hagyjam őt és álljak tovább, vagy kezdeményezzek nála?


22/L


2013. dec. 16. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Omnia vincit Amor, azaz a szerelem mindent legyőz. Innen nehéz lesz megválaszolni, de ha viszonozza az érzést abból még csodák is születhetnek.
2013. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Hát bizonyítsd be neki,hogy nem alkalmatlan párkapcsolatra.
2013. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
no és ki fog téged megdugni?
2013. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát már az is jó jel,hogy a kérdezővel szóbaállt akkor miért ne d....meg,ha a kérdező kitartó akár sikerülhet.Ha meg nem hát így járt.Ennyi!
2013. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ne pazarold rá az idődet... hiába mondják egyesek, hogy óóó a szex nem olyan fontos a párkacsolatban stb. pedig nagyon is fontos. Kb annyira mint egymás kölcsönös tisztelete, hűség, szeretet, szerelem és még sorolhatnám.


23/l

2013. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy te leszel az,aki kigyógyitja a betegségébõl!
2013. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj a belső hangodra, és így talám..............
2013. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Próbáld meg. Mindketten nagyon fiatalok vagytok, akár össze is jöhet.
2013. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem szerelem, nem vonzódás, hanem sajnálat. Ne avatkozz be ilyen formán az életébe. Csak ártasz vele neki minden szempontból.
2013. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

És miért fix h.alkalmatlan?ha számolok,akkor 9év alatt 2x volt alkalma kipróbálni magát.Legelőször 14évesen?! Egészséges fiúnak sem megy elsőre abban a korban...ugyan már,szinte most 23évesen is egy kölyök még, én személy szerint 25alatt szinte mindenkit annak tartok,hiába csak 7-8évvel vagyok idősebb...

Na ennyit a matekról,meg a korosztályról.

Én nem írnám le a srácot,de ne is éreztesd vele,h.na majd te "kigyógyitod" mert akkor annyira akar majd bizonyítani,h.pont az ellenkezőjét éritek el!

2013. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!