Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki máshogy gondolkozik, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki máshogy gondolkozik, az talál valaha párt? Főleg elfogadót?

Figyelt kérdés

Aki nem győzködik, hogy nincs igazam a nézeteimmel, aki nem győzködik, hogy így nem lesz jó nekem, hanem elfogadja, hogy én így gondolom, ha kell, majd megváltozom, ha nem változom meg, nekem így a jó?

Teljesen tönkretettek az emberekkel azzal, hogy akinek nem vagyok szimpatikus, az lenéz vagy bánt, akinek szimpatikus vagyok, meg akar változtatni.


Olyan fiú is van valahol, aki úgy gondolja, hogy "szerintem csak te gondolod így, és megérteni se tudom ezt az álláspontot, de te ilyen vagy, elfogadlak"?


2013. nov. 26. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Privátok indulnak!!! 3. 2. 1...
2013. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írnál egy kicsit magadról, a világnézetedről, a mentalitásodról, az értékrendedről?
2013. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked egy talpnyaló kell magyarul. Miért kellett ezt túlbonyolítanod?
2013. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem talpnyaló kell.

Viszont olyan, aki nem rombolja tovább a nem létező önbizalmamat.

Aki nem győzködik, MIKÖZBEN ha én akár el is mondom a véleményemet, már bunkó paraszt vagyok, vagy minimum fárasztó.

2013. nov. 26. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
van ilyen
2013. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán találhatsz párt.

Én is máshogy gondolkodom, mint az átlag, és ha érdekel egy téma, akkor sokat tudok fecsegni, szinte mindenről van valami véleményem...stb., mégis találtam párt, aki elfogad így, és én is szívesen meghallgatom az ő véleményét, dolgait.

Remélem, hogy bíztatólag hatnak rád a szavaim, mert én is jártam már egy cipőben veled, tudom, hogy mit érzel és mire vágysz. :)

2013. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó a neved! :)


A véleményét egyébként én is szívesen végighallgatom, csak ne úgy kezdődjön, hogy: h*lyeségeket beszélsz, nincs igazad, ez nem így van.

És én is igyekszem majd nem így kezdeni.

A "szerintem" is csodákra képes.

2013. nov. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!